Małgorzata Kożuchowska ZBULWERSOWAŁA fanów! TYM zdjęciem przesadziła?

Małgorzata Kożuchowska zbulwersowała fanów! Wrzuciła do sieci fotkę, po której zawrzało! Tym razem naprawdę przesadziła?

Małgosia opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z… odkurzaczem! Dla niektórych fanów to było za dużo!

– Sobota. Uwaga! Podnoszę poprzeczkę…😘😘😘 Dziewczyny @vicher_official w Waszym dresie od rana rozpiera mnie energia🔥🔥🔥 chyba wieczorem czeka mnie jakaś impreza🤪🤪🤪 – napisała aktorka.

Internauci mieli mieszane uczucia. Niektórzy komplementowali aktorkę. Inni mieli dość ciągłych reklam na jej profilu. Wprost stwierdzili, że Gosia przesadza.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że z powodu pandemii aktorzy mają mniej pracy. Teatry nie funkcjonują, a plany filmowe muszą działać w reżimie sanitarnym. Trudno więc dziwić się Małgosi, że chce podreperować budżet, reklamując produkty na Instagramie.

Zobacz także: Maja Sablewska ćwiczy BEZ STANIKA! Fanom SKOCZYŁO ciśnienie!

Co napisali internauci?

Dres się reklamuje czy odkurzacz?

Pani profil to jedna wielka reklama, lekka przesada

Pani Małgosiu, ile Dyson płaci za reklamę V8 🤔 bardzo dobry sprzęt, mam i polecam choć cena kosmiczna 😀😀😀 ale potrzymanie za Pani rączkę warte jest każdych pieniędzy 👌 Pozdrawiam

Piękna jak zawsze, a odkurzacz uwielbiam, jest bardzo poręczny

Pięknie 😍😍😍

Fot. Instagram

Małgorzata Kożuchowska w 1994 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Była związana z warszawskim Teatrem Dramatycznym i Teatrem Narodowym. Pracowała też w teatrach: Na Woli, Komedia, IMKA, w Narodowym Centrum Kultury w Warszawie i Teatrze Polskim w Bielsku-Białej.

Popularność przyniosła jej m.in. rola Hanki w serialu „M jak miłość”.

Jest również aktorką dubbingową.

Zobacz także: Małgosia Socha w NIESAMOWITEJ kreacji! Sporo ODSŁONIŁA!

Fot. InstagramKomentarze