Małgorzata Rozenek ćwiczy z Heniem. TO ćwiczenie Cię przerazi! (VIDEO)

Małgorzata Rozenek urodziła swojego trzeciego syna dwa miesiące temu.

Bardzo szybko wróciła do pracy, to jest na plan programu Projekt Lady w TVN. A ponieważ prezenterka w ciąży przybrała ponad 20 kilogramów to chce też wrócić do formy.

Na swoim profilu pokazywała już jak ćwiczy jogę oraz jak poddaje się zabiegowi „onda”, który ma na celu redukcję tkanki tłuszczowej.

Teraz przyszła pora na ćwiczenia z małym Heniem. Jak napisała:

 

Wtorek dla zdrowia i urody 😁💪 Henryś poczuł sportowy zew 😜 tatuś Henrysia stwierdził, że to po nim, ucieszyli się bardzo, ale to ja ćwiczyłam 💁‍♀️😂 mężczyźni 🤪 to był cudowny początek dnia 💪

 

Wpisowi towarzyszy kilka filmików z różnymi ćwiczeniami. Dzidziuś Majdana leży na macie, a mama wykonuje różne ćwiczenia. W innym ustawieniu to Henio jest dodatkowym obciążeniem w trakcie treningu Rozenek.

 

Henryk jako ciężarek – https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

Pod tym wpisem posypały się komplementy dla młodej mamy:

 

Ulala…no i Pani ‚zaorała’ wszystkie argumenty o tym, że mając niemowlaka ćwiczyć się nie da i czasu brak 😂🤷‍♀️ Jak widać można wszędzie i zawsze ❤️

 

Z maleńkim obciążeniem. Świetnie ❤️

 

Wszytko można, trzeba chcieć 💪

 

Nas jednak przeraża jedno z ćwiczeń. Otóż Małgorzata podnosi piłkę nad leżącym Heniem. Nie wiemy, jaka jest waga piłki. Jednak nawet jeśli piłka nie waży wiele, to gdyby Rozenek ją upuściła, Henia spotkałaby przykra sytuacja.

ZOBACZ TEŻ: Pod Marzeną Rogalską złamał się hamak. Bezcenna reakcja prezenterki! (VIDEO)Komentarze