Małgorzata Rozenek kandydatką do Sejmu? Celebrytka wydała oświadczenie!

Kilka dni temu pojawiły się informacje, że Małgorzata Rozenek zamierza kandydować do Sejmu z list Platformy Obywatelskiej.

Pomysł nie wydaje się być nieprawdopodobny, bo Małgorzata Rozenek od kilku lat zaangażowana jest w sprawę promowania in vitro. Z tego też powodu celebrytka występuje przed politykami, prowadzi też z nimi rozmowy.

Tym samym start w wyborach byłby kolejnym krokiem na drodze budowania politycznych aliansów. Jaka jest prawda w tej sprawie odpowiedziała sama Rozenek.

 

https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

7 czerwca 2023 r. celebrytka pojawiła się w Senacie:

 

„In Vitro to życie” – pod takim hasłem dziś w Senacie odbyła się konferencja prasowa oraz debata ekspercka dotycząca innowacyjnego projektu leczenia niepłodności oraz oncofertility.

 

Miałam przyjemność podsumować projekt Obywatelski „TAK dla in vitro, In vitro to LUDZIE” i skorzystać z okazji do zaproszenia posłanki i posłów, którzy leczenie niepłodności metodą in vitro błędnie i krzywdząco porównują do „produkcji człowieka” do dyskusji.

 

Jednak pomimo tego, że Rozenek wystąpiła przed politykami, to zapewniła, że ona sama nie zamierza startować w wyborach. Czuje się bowiem spełniona w innych rolach życiowych:

 

Zaproszenie kieruje jako aktywistka, Prezeska Fundacji MRM, matka trójki dzieci urodzonych dzięki metodzie in vitro i jako spełniona zawodowo prezenterka telewizyjna.

 

Tym samym dementuje dzisiejsze doniesienia o tym iż kandyduje w najbliższych wyborach do parlamentu z ramienia jakiekolwiek partii.

– brzmiało jej oświadczenie.

 

Żałujecie?

 

>>>Dorota Zawadzka sprzedała mieszkanie. Teraz mieszka w NAMIOCIE!

 

 

 

Komentarze