Małgorzata Rozenek-Majdan eksponuje biust przy wybielaniu zębów! TEGO JESZCZE NIE BYŁO!

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się z fanami fotką, na której wybiela sobie zęby. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że widać jej biust!

Małgorzata Rozenek-Majdan jest polską prezenterką telewizyjną. Prowadziła również program „Perfekcyjna Pani domu” oraz „Projekt Lady”. Wraz z Radosławem Majdanem była między innymi uczestniczką programu rozrywkowego „Azja Express”.

Zobacz także: Najsłynniejsza prezenterka w Polsce pokazuje swoje… JEST GORĄCO!

Na zdjęciu Celebrytka pozuje z elektrycznym wybielaczem do zębów. Ma na sobie czarną bluzkę z bardzo głębokim dekoltem, przez co widać jej biust! Takiej fotki fani się nie zpodziewali i są zachwyceni!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Uwaga❗️Konkurs ‼️Wyzwanie raczej😁 mam tu na profilu bardzo dużo dentystów amatorów i nie tylko (podobno) 🤓 którzy, tylko patrząc na zdjęcia 🧐 wiedzą wszystko o moim uzębieniu 😂 otóż zróbmy razem coś dobrego, wielkiego, bądźmy hojni 😁 załóżmy się o duże pieniądze na cele charytatywne💪 zwycięzca wskazuje fundacje 👏 proste zasady: 🤓 jeżeli ktoś udowodni, że mam licówki (z przyjemnością poddam się badaniu😁) to ja przekaże; ile? 100 tyś? Na cele charytatywne 🧚 ale jeżeli to ja udowodnię inaczej, to ta osoba, która podjęła wyzwanie wpłaci tę kwotę na wskazaną przeze mnie organizacje pożytku publicznego 😁 to co?! Jacyś chętni? 😁 🤗 🤓 przypominam, że jeszcze ciągle na stole jest milion złotych, za udowodnienie, że mam więcej lat niż sama podaje 🧚 kochani prawdziwe złote rozdanie 🤗🤣 I jak zawsze, do wszystkich MIŁEGO DNIA Pyszczki moje kochane 😂🌹😘

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)


Internauci pokochali to zdjęcie!

Szach mat 😂 Jak ja Panią uwielbiam 🤗❤️

Kobieta z klasą ❤️

Wow, piękne ujęcie❤️❤️❤️

Bardzo piękne zdjęcie!!!!💙💛

Pięknie👌

Fot. Instagram

źródło: Instagram.com

Zobacz także: Prezenterka „Pytanie na śniadanie” eksponuje swój biust. JEST GORĄCO!Komentarze