Znana celebrytka jest HIPOKRYTKĄ! W SIECI ZAWRZAŁO!

Znana celebrytka i prezenterka telewizyjna jest HIPOKRYTKĄ! Tak nazwali ją internauci po tym, jak zachęcała ludzi do bycia EKO!

Małgorzata Rozenek-Majdan jest polską prezenterką telewizyjną. Prowadziła również program „Perfekcyjna Pani domu” oraz „Projekt Lady”. Wraz z Radosławem Majdanem była między innymi uczestniczką programu rozrywkowego „Azja Express”.

Na zdjęciu Małgorzata pozuje we wnętrzu helikoptera. Ma na sobie jesienny długi płaszcz, szpilki oraz okulary przeciwsłoneczne. Cała sceneria ocieka luksusem, jednak internauci nie pozostawili na celebrytce SUCHEJ NITKI!

W obiegu jest już tak dużo rzeczy, że można ubrać naszą populacje kilka razy!
Staraj się nie kupować nowych rzeczy Jeśli przyczyny ekologiczne do Ciebie nie przemawiają- to powiem Ci inaczej, to się po prostu nie opłaca ‍♀️ Zanim wejdziesz do sklepu np. po markową torebkę, sprawdź o ile taniej możesz ją kupić z drugiej ręki!
Dla swojego bezpieczeństwa i spokoju, kupuj markowe rzeczy w miejscach które weryfikują autentyczność sprzedawanych produktów!
Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz na ..
Już niedługo będziecie mogły kupić też rzeczy z mojej szafy

Czytamy pod zdjęciem Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Fali hejtu nie ma końca!

ten wpis to jakiś żart .nie mogę uśmiałam się. Codziennie inna stylizacja codziennie w innym kolorze dresach , reklama ubrań, projektowanie ubrań itp. a pani mówi żeby kupować mniej huahhaha . Dobre .

Hipokryzja…..i tyle w temacie. To nie jest hejt, to fakt….

Ja też już dorosłem do tego żeby zamiast nowych spodni kupić sobie helikopter

Pani Małgosiu z całym szacunkiem ale pani codziennie inaczej ubrana mówi o ekologi i o tym żeby nie kupować nowych rzeczy słabe

Czyli Wy, tzw celebrytki, możecie mieć nowe, a my plebs mamy nosić po Was żal mi Ciebie…

Pani dostaje ciuchy od sponsorów za free,, a my możemy je od pani kupić????? ¿??
Fot. Instagram

Źródło: Instagram. com

Zobacz także: Liderka zespołu Piękni i Młodzi pozuje w… PADŁA OFIARĄ HEJTERÓW!Komentarze