Małgorzata Rozenek nie wytrzymała! Zobacz, jej ciętą ripostę

Małgorzata Rozenek nie wytrzymała! Niedawno żona sportowca, Radosława Majdana, wdała się w dyskusję z jedną ze swoich obserwujących. Gdy miarka się przebrała, Małgosia rzuciła w stronę fanki ciętą ripostę.

 

 

 

Małgorzata Rozenek-Majdan to polska prezenterka telewizyjna, pisarka i osobowość telewizyjna, która z wykształcenia jest prawniczką. Przez dziewięć lat była uczennicą szkoły baletowej. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Ogólnopolską popularność przyniosła jej rola gospodyni programu Perfekcyjna Pani Domu. W kolejnych latach prowadziła programy: Projekt Lady i Piekielny hotel. 

 

Sprawdź również: Joanna Moro UJAWNIŁA imię córki! Fani nie mogą uwierzyć…

 

W przeszłości była żoną aktora Jacka Rozenka, z którym ma dwóch synów: Stanisława i Tadeusza.

Wspólnie ze swoim obecnym mężem Radosławem Majdanem w 2016 roku wystąpiła w programie rozrywkowym Azja Express. Małgosia jest również autorką poradników o następujących tytułach: „Perfekcyjna pani domu. Poradnik”,Perfekcyjny ogród. Poradnik”, „Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu”, „Jak dbać o siebie perfekcyjnie”. 

 

 

 

 

Perfekcyjna pani domu nie wytrzymała. Jej cięta riposta stała się hitem Internetu. 

Niedawno Małgosia umieściła na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie z atelier stylisty fryzur Kajetana Góry. Warto dodać, że prezenterka pozowała w podwiniętej bluzie, która mocno wyeksponowała jej ciążowe krągłości. W opisie wspomniała również o sekretnym projekcie.

 

 

 

Przymiarki do czegoś szalonego i ciążowego już niedługo #secretproject #staytuned wszystkim obecnym, przeszłym i przyszłym brzuszkom, życzę cudownego dnia. – napisała w swoim poście Małgosia.

 

 

Post Perfekcyjnej Pani Domu nie spodobał się jednej z obserwujących.

Ja wszystko rozumiem ciąża ,radość itp ale bez przesady wiele rzeczy w pewnym wieku nie wypada napisała oburzona Internautka.

 

 

 

Nie trzeba było długo czekać na rekację Małgorzaty. Natychmiast zripostowała wypowiedź obserwującej.

 

 

 

W pewnym wieku, to nie wypada pisać takich głupot. Przecież jest Pani Babcią – odpowiedziała Małgosia.

 

Zdjęcie: Instagram

Zobacz również: GWIAZDA Na Wspólnej nie wytrzymała! Cycki, zdrady, seks-taśmy!

 

Źródło: Instagram

 Komentarze