Małgorzata Rozenek ogłosiła KONKURS! Trzeba odpowiedzieć na KONTROWERSYJNE PYTANIE!

Malgorzata Rozenek- Majdan ogłosiła konkurs, w którym można wygrać…

Obecnie gwiazda jest w trzeciej ciąży, a jej mąż Radosław Majdan po raz pierwszy zostanie ojcem.

 

Jak sama Małgorzata Rozenek wyznała synowie z poprzedniego małżeństwa:13-letni Stanisław i 9-letni Tadeusz pojawili się na świecie dzięki metodzie in vitro.

Trzciea ciąża kobiety także jest wynikiem i zasługą metody in vitro. Małgorzata Roznek w publicznych wystąpieniach wiele razy podkreślała, że in vitro to szansa dla ludzi chorych na bezpłodność, a więc takich jak ona.

Małżonkowie wielokrotnie powtarzali, że ich walka nie jest łatwa, jednak trudno sobie wyobrazić, co tak naprawdę czuli, jeśli nie było się w podobnej sytuacji.

Dziś Małgorzata Rozenek- Majdan jest już w połowie ciąży. W związku z tym, że poraz kolejny zostanie mamą i zawdzięcza to metodzie in vitro, został ogłoszony konkurs! Do wygrania autorska książka prezenterki pt: „In vitro. Rozmowy Intymne”.

 

W publikacji znajdziemy odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania dotyczące metody in vitro. Co trzeba zrobić, aby wygrać książkę?

Wystarczy udzielić odpowiedzi na następujące pytanie:

In vitro to nauka czy cud?

Odpowiedź powinna mieć od 500-700 znaków. Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają książkę z autografem Małgorzaty Rozenek-Majdan! Czas konkursu obowiązuje od 03.02.2020 12:00 do 09.02.2020 23:59.

 

Dla niektórych pytanie może okazać się kontrowersyjne, ponieważ wielu ludzi pojęcie cudu utożsamia z Bogiem. Zapewne zdania bedą podzielone, a wśród nadesłanych tekstów z pewnością znajdzie się taki, który wyczerpująco udzieli odpowiedzi na postawione pytanie.

 

ZOBACZ TEŻ:Wielkie ZMIANY w IN VITRO! „Podejmujemy konkretne działanie”

 

In vitro to proces zapłodnienia podczas, którego dochodzi do ręcznego połączenia komórek jajowych i plemników na płytce laboratoryjnej. Jeśli dojdzie do zapłodnienia, embrion umieszczany jest w macicy.

 

 

Źródło:tvnzdrowie

Źródło zdjęcia:Instagram

 

 Komentarze