Małgorzata Rozenek UJAWNIA, jaki ZAWÓD wybierze jej SYN!

Małgorzata Rozenek chętnie opowiada o swoich dzieciach. Teraz odniosła się do plotek o najstarszym synu. Celebrytka zdradza, kim w przyszłości zostanie Stanisław.

Zapracowana mama

Małgorzata Rozenek wystąpiła w filmie Patryka Vegi „Miłość, seks & pandemia”. Zebrała niestety niezbyt pochlebne recenzje. Jednak celebrytka zdaje się tym nie przejmować. Udziela wywiadu, w których sporo opowiada o pracy nad rolą u Vegi. Oprócz tego chętnie wspomina o swoich synach. Małgorzata Rozenek jest z nich bardzo dumna.

Zdolny Stanisław

Małgorzata Rozenek jest mamą trzech chłopców. Najstarszym synem celebrytki jest Stanisław, młodszy to Tadeusz, a najmniejsza pociecha to Henryk. Małgorzata Rozenek powiedziała, kim zostanie najstarsza jej latorośl. Plany na przyszłość Stanisława są naprawdę ambitne. Chłopiec bardzo interesuje się modą i chce zostać projektantem. Małgorzata Rozenek powiedziała portalowi Plotek:

On bardzo poważnie myśli o projektowaniu i świadomie robi wiele w tym kierunku. Za chwilę zaczyna staż w jednej z największych firm w Polsce, zajmującej się kolekcjami. Latem odbędzie praktyki w miejscu, które pozwoli mu się rozwinąć.

Dalej dumna mama wyjaśniała:

To jest coś, z czym się on urodził. Chodzi na zajęcia z szycia, projektowania, konstrukcji ubioru. Ma maszynę do szycia, którą dostał w wieku 11 lat na Święta Bożego Narodzenia.

Zagraniczne studia

Okazuje się, że zarówno Stanisław jak i Tadeusz pobierają nauki za granicą. Chłopcy kształcili się w prestiżowej szkole we Francji. Małgorzata Rozenek powiedziała:

On przygotowuje teczkę do jednej z prestiżowych uczelni, zastanawia się tylko nad wyborem kierunku. Przygotowuje sobie prace z kilkuletnim wyprzedzeniem. My już wiemy, że on będzie studiował w Lyonie i będzie wynajmował mieszkanie ze swoim najlepszym przyjacielem, którym jest syn mojego brata.

Sądzicie, że Stanisław zrobi karierę niczym jego mama? Będzie o nim głośno?

Źródło: Plotek

Zdjęcie: Instagram/ Małgorzata Rozenek

 Komentarze