Małgorzata Rozenek wystąpi w show Polsatu. Za każdy odcinek zgarnie niezłą sumkę!

Małgorzata Rozenek ma na instagramie 1,4 miliona obserwatorów. Wydaje się, że wszystko czego dotknie się celebrytka, zamienia się w złoto.

Krytykanci zarzucają Małgorzacie Rozenek, że swoje życie, małżeństwo oraz dzieci zamieniła w „słup reklamowy”. Nie sposób zaprzeczyć tym zarzutom, ale jak widać celebrytka postanowiła na maxa wykorzystać swój czas.

Jak informują tabloidy, teraz przyjęła ofertę Polsatu. Udział w show konkurencyjnej dla TVN’u stacji, może być dla Rozenek lukratywny.

 

https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

Małgorzata z TVN’em związana jest od około 10 lat. Okazuje się jednak, że aktualnie podjęła współpracę z konkurencją. Nie dziwi też fakt, że celebrytka w ostatnim czasie ostro trenuje. Otóż Rozenek ma wystąpić w „Tańcu z gwiazdami”.

 

Obok niej pojawić się ma detektyw Rutkowski, aktor Łukasz Płoszajski, sportsmenka Maja Włoszczowska czy dziennikarka Magda Mołek. Jednak to Małgorzata Rozenek wynegocjowała najlepszą stawkę.

 

Za udział w każdym odcinku celebrytka zgarnie niezłą sumkę, bo aż 35 tysięcy złotych. Wydaje się więc, że Rozenek zrobi wszystko, by dojść jak najdalej w programie.

 

Myślicie, że już bierze prywatne lekcje tańca…? 🙂

 

AKTUALIZACJA:

Rozenek NIE wystąpi w TZG? Podano nazwisko szóstego uczestnika!

 

źródło: se.pl

Komentarze