Małgorzata Rozenek złożyła deklarację dot. LGBT. Nie zgadniesz, jak zareagowali jej fani!

Małgorzata Rozenek to jedna z najbardziej wpływowych Polek. W rankingu Forbes Women znalazła się na szóstym miejscu.

W ostatnim czasie na celebrytkę spadła fala krytyki, a to za retuszowanie zdjęć, a to za nachalną reklamę, a to za podejście do Henia. Tę ostatnią kwestię podniosła słynna scenarzystka Ilona Łepkowska (czytaj TUTAJ).

Mimo to Małosia Rozenek ma wiele wiernych fanek i fanów, którzy lajkują każdego posta i przyklaskują wszelkim pomysłom. Jednak dzisiejszy wpis prezenterki spotkał się z zaskakującą reakcją.

 

Małgorzata postanowiła zabrać głos w sprawie LGBT, a konkretnie poprzeć to środowisko:

 

Źle się dzieje w państwie polskim… źle… tam gdzie każdego dnia, prawa i wolności są odbierane, powoli acz konsekwentnie. Tam gdzie o wartościach i moralności najgłośniej krzyczą Ci, którzy są z nimi najczęściej na bakier. Tam gdzie ksiądz pedofil ma większe prawa niż pokojowo demonstrujący. Tam właśnie zaczyna się bunt! Jestem z Wami kochani 🌈💪

 

Zobacz też: Andrzej Piaseczny zjadł tort. I to nie było zwykłe ciasto! (FOTO)

 

tęczowa Rozenek – https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

Jeśli liczyła na poparcie fanów i dalsze lansowanie źle pojętej „tolerancji”, to grubo się przeliczyła. Wpis celebtytki spotkał się z takimi reakcjami:

 

Niech się Pani nie ośmiesza 🤦‍♂️

 

Tak i Pani Rozenek i w końcu dojdzie do tego że Polska rodzina to będzie chłopak+chłopak + chłopak więc zastanów się Pani

 

Gdyby środowisko LGBT zachowywalo się poważnie, traktowano by ich też poważnie. Często prowokują. Cyrk na kółkach

 

Słabe to naprawdę. Bardzo słabe. Jaka pokojowa? Oczywiście ale LGBT może robić co chce, niszczyć co chce, wyśmiewać kogo chce. Brawo! I gdzie tu równość i sprawiedliwość. Narozrabiała to powinna ponieść konsekwencje. Taka prawda. Nie może być wyjątku. Wszyscy powinni być równi wobec prawa. I to się tyczy zarówno przywileju jak i konsekwencji czy kary. Smutne to że ludzie dają się tak manipulować pewnej grupie społecznej.

 

Lewactwu to sie w dupach poprzewracało..rodzice tych oszołomow aresztowanych krzyczą gdzie moje dziecko a ja zapytam..gdzie byłeś jak Twoje dziecko latało po miescie z kolorową szmatą i profanowało pomniki Chrystusa..a teraz płacz? Dno dna

 

Takich głosów było znacznie więcej. Wygląda na to, że coraz mniej Polaków daje się nabrać na tęczową „love” i tęczową „tolerancję”

POLECAMY: Pyskówka pod postem Kurdej-Szatan! Chodzi o charakterystyczny rysunek na twarzy (FOTO)Komentarze