Małgorzata Socha z mocnym apelem! Poprosiła fanki o…

Małgorzata Socha wystosowała mocny apel do fanek! To, co napisała jest naprawdę bardzo ważne. Poprosiła je o to, żeby…

Apel dotyczy badania piersi. Aktorka poprosiła fanki o to, żeby robiły to regularnie. Czy ta prośba trafiła do serc internautek?

– Dziewczyny!!! Ja badam swoje piersi regularnie, a Wy? Październik to miesiąc świadomości raka piersi. To najczęściej występujący nowotwór u kobiet na świecie. Regularne badania mają bardzo duże znaczenie – pozwolą wykryć chorobę jak najwcześniej. Dbajcie o siebie ❤️ – napisała.

Na zdjęciu dołączonym do wpisu aktorka pozuje w czarnej bluzce, do której przyczepiła różową wstążkę, symbol walki z rakiem piersi. W tym samym kolorze są również bransoletka i zegarek aktorki.

Co napisali fani?

Badam obowiązkowo raz do roku (usg piersi oraz cytologia). Zawsze w styczniu, w miesiącu moich urodzin❤️💚👍

Ja od momentu rozpoznania kilka lat temu guzów badam się regularnie i od tego czasu jak tylko mogę przestrzegam kobiety przed systematyczną profilaktyką, jak i samobadaniem. Pomimo rozwiniętej służby zdrowia i nowatorskich metod leczenia świadomość kobiet w tym temacie wciąż jest znikoma. A niestety w przypadku raka piersi, jak i wszelkiego rodzaju innych nowotworów czas i szybka reakcja, to zbyt częsty sukces do lepszego samopoczucia, zdrowia, a co najważniejsze przepustki do normalnego życia. Dlatego badajmy się drogie kobitki, nie lekceważmy żadnych symptomów chorobowych, jak i widocznych zmian w naszym ciele. Profilaktyka to nic wielkiego, ale kiedy w grę wchodzi nasze życie mówimy już o wielkich czynach! Ja wygrałam swoją walkę, dlatego dziś świadomie podchodzę do tematu swojego zdrowia i każdego z osobna zachęcam do tego samego ❤️

Od 3 lat raz w miesiącu badam się za pomocą Braster

👏👏👏 Brawo. Oby inne kobiety ochoczo brały z Ciebie przykład, a zaoszczędza sobie i bliskim wielu smutków i cierpień 👏👏

Ja nie Małgorzato, jestem facetem, ale popieram twój apel, prośbę do Kobiet, ponieważ od 15 lat jestem sam, z powodu raka piersi, jestem i będę sam, ale nie samotny mam przyjaciół znajomych 🍀💪🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌞❤🍓👊😎

Fot. Instagram

Małgorzata Socha jest aktorką. Obecnie występuje w „Na Wspólnej”, „Przyjaciółkach” i „BrzudUli 2”. Od lat jest mężatką. Jej wybrankiem jest Krzysztof Wiśniewski. Ma z nim troje dzieci.

Jest absolwentką XL Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Warszawie. Ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie.

Ostatnio pozowała jako „czerwona landrynka”!

Zobacz także: Paulina Sykut-Jeżyna kusi nogą na balkonie! Na dodatek rozłożyła…

Fot. InstagramKomentarze