Małgosia Kożuchowska na STARYM ZDJĘCIU! Pozuje w skąpym stroju!

Małgosia Kożuchowska pochwaliła się archiwalnym zdjęciem! Pozuje na nim w bardzo skąpym stroju! Internauci zostali rozpaleni do czerwoności!

Małgosia postanowiła dogodzić swoim fanom i przekopała domowe archiwum! Wyjęła z niego artykuł sprzed wielu lat, w którym ukazały się jej zdjęcia. Gosia pokazała jedno z nich, na którym pozuje w skąpym stroju!

– Chudość i młodość na dobranoc – napisała.

Trzeba przyznać, że Gosia wygląda bezbłędnie. Dodatkowo wcale nie widać różnicy między archiwalną fotką, a dzisiejszym wyglądem aktorki! Małgosia wcale się nie starzeje!

Jak ona to robi? Czy oszukała czas?

Zobacz także: Ale SKANDAL! W aptekach sprzedawano TRUJĄCY suplement diety!

Co na to internauci? Komentarzy było mnóstwo!

Inny świat najwidoczniej służy 👏👏

Bosko Pani wygląda Pani Małgorzato! 😍

Lata 60-te, to faktycznie dawno temu 😂😂😂Ale, że Tyszka już wtedy fotografował?

Gdyby nie włosy, pomyślałabym że zdjęcie jest z dziś😍😍😍. Nic się Pani nie zmienia, czas stanął dla Pani w miejscu💖💖💖

Teraz to już sama starość i grubość. Psia kość! Zawsze wyglądasz super Gosiu😘

Popatrzyłem i myślę „A co tu na profilu p. Kożuchowskiej robi Kate Moss?”

Jak dla mnie jest wyznacznikiem piękna powinna Pani znaleźć się na liście najpiękniejszych kobiet świata ❤️❤️

Ja widzę chudość i młodość na każdym Pani zdjęciu. Czy zdjęcie sprzed lat, czy z wczoraj – zawsze wygląda pani pięknie 😊

Omg beauty😍😍😍 to z wczoraj chyba

A tak jeszcze BTW – niezmiennie lubię oglądać Pani zdjęcia. Chętnie wracam do czasów Kilera czy M jak miłość, a ostatnie produkcje tylko utwierdzają w przekonaniu, że jest Pani jedną z najbardziej wyrazistych i utalentowanych aktorek. Tak w skrócie i po ludzku, bez słodzenia – móc poznać Panią osobiście to byłoby naprawdę coś…

Piękne zdjęcie to zdjęcie to jest z sesji do wywiadu do gazety twój styl. Pamiętam ten wywiad i zdjęcia do tego wywiadu bo twój styl gdzie był wywiad z Panią kiedy miała Pani długie włosy to ta gazeta była kiedyś w bibliotece szkolnej do której chodziłam nieraz posiedzieć kiedy miałam okienko i nieraz ta gazetę sobie przeglądałam ale to były piękne czasy. Miłego weekendu Pani życzę.

Fot. Instagram

Małgorzata Kożuchowska w 1994 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Była związana z warszawskim Teatrem Dramatycznym i Teatrem Narodowym. Pracowała też w teatrach: Na Woli, Komedia, IMKA, w Narodowym Centrum Kultury w Warszawie i Teatrze Polskim w Bielsku-Białej.

Zobacz także: Lubisz sushi? Możesz mieć DUŻE problemy!

Fot. InstagramKomentarze