Małgosia Kożuchowska SZCZERZE do fanów. „Mimo obaw o zdrowie…”

Małgosia Kożuchowska szczerze zwróciła się do fanów. „Mimo obaw o zdrowie…” – napisała. O co chodzi?

Małgosia wystosowała długie oświadczenie. Co w nim napisała? Okazuje się, że odniosła się do zdrowia i oczywiście do pandemii.

Czy fani mają się czym niepokoić?

– Ja wciąż w teatralnych klimatach. Pewnie dlatego, że mimo zamkniętych teatrów u nas wciąż trwają próby do nowej premiery planowanej na maj. Przyznaję, że mimo oczywistych obaw o zdrowie ten rodzaj dyscypliny jest mi teraz potrzebny. Trzyma mnie w ryzach. Jak sobie radzicie w tej sytuacji? Jakie macie sposoby na utrzymanie się w dobrej kondycji psychicznej? Chodzicie do pracy czy pracujecie w domu? Za czym tęsknicie najbardziej? Wszystkich serdecznie przytulam (na odległość) i życzę dużo dużo sił do przetrzymania tego trudnego czasu! Wspierajmy się wzajemnie! Bądźmy na siebie czuli – stwierdziła.

Gosia musi pracować. Nie ma wyboru. Tak samo musi robić wielu Polaków. Wszyscy boimy się, ale pieniądze same się nie zarobią.

Co na to fani?

Zobacz także: Jesz produkty BEZ GLUTENU? Właśnie okazało się, że..

Co napisali internauci?

WoW ! 👏👏👏

Dziękuję bardzo za tak piękne życzenia!

Pięknie Pani Małgosiu, dziękuję za dobre słowo, również życzę Pani wszystkiego co najlepsze w życiu!❤❤❤

Maria Antonina?

Margaret, oczywiście tęsknota za Tobą 😘🥰😍😘😘

Pani Małgorzato, nie muszę powtarzać, że pięknie Pani wygląda, bo to oczywiste. Życzę dużo ciepła uśmiechu i ludzkiej serdeczności na ten trudny czas i wierzę, że wszystko znowu będzie cudowne, tak jak kiedyś, między innymi dzięki Pani. Pozdrawiam i życzę fajnego popołudnia ✨☀️🌹❤️

Fot. Instagram

Małgosia kwitnie. Widać, że mimo pandemii ma pozytywne nastawienie do świata.

Zobacz także: Ze sklepów WYCOFANO znane LODY! Nie zawierały…

Fot. Instagram

Komentarze