Małgosia Kożuchowska SZCZERZE o pracy! Fani byli w SZOKU!

Małgosia Kożuchowska szczerze wypowiedziała się na temat pracy! Fani byli w szoku! O co chodzi?

Dla aktorów czas pandemii jest bardzo trudny. Mają mało ról. Na szczęście Gosia własnie wróciła do teatru. Opowiedział swoim fanom, jak wygląda jej przygotowanie do roli! Internauci byli w szoku!

Co dokładnie napisała Małgosia?

– Piątek weekendu początek, a ja szykuję się do… pracy, bo dziś wieczorem i przez cały weekend gram w teatrze. W takie dni już od rana kumuluję energię na wieczór. Nastrajam się. Oczywiście są też spektakle, które nie wymagają aż takiego skupienia i wystarczy godzina w garderobie przed wejściem na scenę, żeby się skoncentrować. Póki co Matkę Joannę od Aniołów gramy dość rzadko, więc każdy set to duże emocje. Ciekawa jestem, czy w Waszych zawodach i pracach też tak macie, że musicie się „przestawić” na inne tory i jesteście wtedy trochę „odklejeni” od rzeczywistości? – stwierdziła.

Jak widać, podejście Gosi do pracy jest bardzo profesjonalne. Na pewno wkłada w pracę dużo energii. Chce wypaść na scenie jak najlepiej, a fani to doceniają! Z chęcią chodzą na każde przedstawienie z jej udziałem.

Zobacz także: Krzysztof Ibisz ma NOWĄ pracę! NIE UWIERZYSZ, co robi!

Co na to internauci?

Szok!

Zawsze z klasą Małgosiu❤️❤️

… ślicznie!!!😍 Wspaniałego weekendu, pozdrawiam radośnie

Pięknie ❤️

O tak, ja odwrotnie jak wychodzę ze świata zawodowego, obecnie wirtualnego, to potrzebuję czasu by w pełni wskoczyć w ten realny.

Zawsze Was aktorów podziwiam❤️Miłej pracy

Fot. Instagram

Małgosia jak zwykle może liczyć na wsparcie ze strony swoich sympatyków. To nieceniony dar!

Zobacz także: Polacy MASOWO łamią przepisy! Są NAJNOWSZE dane!

Fot. Instagram

Komentarze