Małgosia Rozenek ZDRADZIŁA imię dziecka! Trzeba przyznać, że jest wyjątkowe.

imię

Małgorzata Rozenek Majdan podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN wyjawiła imię swojego trzeciego synka. Trzeba przyznać, że jest bardzo wyjątkowe i oryginalne.

Małgorzata Rozenek-Majdan z niecierpliwością oczekuje obecnie przyjścia na świat swojego synka. To jej trzecie dziecko. Jednak dopiero pierwsze z Radosławem Majdanem, który jest jej mężem od 2016 roku. Para bardzo długo musiała czekać na to, by Małgosi udało się zajść w ciążę, liczne próby zapłodnienia metodą in vitro nie dawały upragnionego rezultatu. Na szczęście w końcu zabieg się powiódł i teraz małżonkowie mogą przygotowywać się na nadchodzącą pociechę. W rozmowie z dziennikarzem z portalu „Jastrząb Post” prezenterka wyjawiła imię swojego trzeciego synka:

 

Mamy różne typy. Różne pomysły. A tak naprawdę decyzję zostawiamy sobie na ostatnią chwilę. Chcemy, żeby pasowało do imion i do pełnych form, a także do skrótów. Wybór padł na Edwarda – powiedziała.

 

Trzeba przyznać, że staroangielski „Edward” robi ogromne wrażenie. Jest to imię rzadko spotykane, ale bardzo oryginalne i piękne. Rodzice zdecydowanie mają dobry gust.

 

ZOBACZ TAKŻE: Film z miasta Wuhan. Wygląda niczym scenografia z filmu katastroficznego! (VIDEO)

 

Małgosia ma już dwójkę synów – Stasia i Tadka. Oboje są owocem małżeństwa z byłym mężem gwiazdy Jackiem Rozenkiem. Para rozstała się w 2013 roku. W 2016 roku Małgosia wzięła ślub z Radkiem Majdanem. Oboje bardzo chcieli mieć wspólne dziecko, dlatego wiadomość o ciąży niesamowicie ich ucieszyła.

źródło: jastrzabpost


Komentarze