Mały szczeniak URATOWAŁ swoją właścicielkę! ZOBACZ, co zrobił

Mały szczeniak URATOWAŁ swoją właścicielkę! ZOBACZ, co zrobił

Zwierzęta potrafią wykazać się niesamowitym przywiązaniem do właścicieli. Szczególnie psy, nazywane najlepszymi przyjaciółmi człowieka, wiele potrafią zrobić dla swoich pań i panów. Ten mały szczeniak prawdopodobnie uratował swoją właścicielkę przed śmiercią!

 

Niespotykaną historią podzieliła się sama zainteresowana, Paula Godwin, która wyszła na spacer ze swoim psem rasy golden retriver. Pech chciał, że na ich drodze znalazł się jadowity grzechotnik, którego Paula nie zauważyła. Szczeniak wprost przeciwnie!

 

Gdy wąż był gotów do ataku, pies rzucił się na niego! Kły węża zamiast w łydkę kobiety wbiły się w pysk małego psiaka. Jednak wystraszony grzechotnik postanowił uciec nie robiąc już nikomu krzywdy.

 

 

 

Uratował mnie mój bohaterski szczeniak Todd, który skoczył przed moją nogę w miejsce, gdzie z pewnością zostałabym ugryziona”

 

– napisała Paula.

 

Todd nad wyraz dobrze zniósł ugryzienie węża. Wymagał pomocy weterynarza, ale zadziwiająco szybko dochodzi do siebie. Jakiś czas czworonóg spędził w zwierzęcej lecznicy, ale teraz można spokojnie powiedzieć, że…  goi się na nim jak na psie!Komentarze