Mama Michała Wiśniewskiego w szpitalu. Potrzebna pilna pomoc!

Mama Michała Wiśniewskiego przebywa w szpitalu. Piosenkarz zwrócił się o pomoc do swoich fanów.

Dzieciństwo Michała Wiśniewskiego nie należało do najłatwiejszych, rodzicie cierpieli na chorobę alkoholową, a jego tata finalnie popełnił samobójstwo. Jako dziecko i nastolatek, Wiśniewski mieszkał w domu dziecka i kilku rodzinach zastępczych. Zerwał też kontakty z mamą, a odnowił je dopiero w wieku dorosłym.

Wtedy też wspierał ją w wyjściu z nałogu i doprowadził do tego, że rozliczyła się z przeszłością. Grażyna Wiśniewska napisała książkę „Dziewczynka z Kieliszkami”:

 

To bardzo trudna książka. 💪✍️📚📖 Książka nie oszczędzanej przez los nastolatki, później kobiety aż w końcu matki poniewieranej przez wszystkich wokół. ☀️🔥🍻🥂🍷🥃

– pisał Michał.

 

Teraz kobieta przebywa w szpitalu, a lider „Ich Troje” prosi o pilną pomoc.

 

Wiśniewski z mamą , marzec 2021 r. – https://www.facebook.com/MichalWisniewskiOfficial

 

Na instagramie powiedział:

 

…zwracam się do Państwa z wielką prośbą o pomoc. Myślałem, że nie będę musiał wszystkim opowiadać tej historii, dlatego nikogo nie informowałem, ale teraz potrzebuję. Potrzebuję krwi grupy 0 Rh- dla mojej mamy, która leży w Warszawie.

 

Mama potrzebuje Waszej pomocy, nas wszystkich. Ja zresztą zrobię to samo, oddam, bo mam taką samą grupę krwi jak ona. Możecie oddawać jakąkolwiek krew, nic się nie zmarnuje. Centrum Krwiodawstwa MSWiA w Warszawie ze wskazaniem na Grażynę Wiśniewską.

 

Będę zobowiązany i nie zapomnę. Potwierdzenia przesyłajcie na priv.

 

Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa MSWiA znajduje się przy ul. Wołoskiej 137 w Warszawie.

 

>>>Michał Szpak z piękną kobietą. „Kocham”

 

Komentarze