Mama zaśpiewała na weselu swojej córki! TO NAGRANIE DOPROWADZI CIĘ DO ŁEZ!

Mama zaśpiewała na weselu swojej córki! TO NAGRANIE DOPROWADZI CIĘ DO ŁEZ!

Mama zaśpiewała na weselu swojej córki. Zobacz nagranie, które doprowadzi cię do łez. Internauci nie kryją swojego wzruszenia. 

 

 

Dzień ślubu to najważniejszy moment w życiu dwojga zakochanych osób. Zakochani skrupulatnie przygotowują się do dnia zaślubin, a w trakcie wesela zwykle dziękują również swoim rodzicom. Świeżo upieczeni małżonkowie Daria i Michał z pewnością byli zaskoczeni niespodzianką, którą przygotowała dla nich mama Darii. Uzdolniona wokalnie mama panny młodej nagrała piosenkę i teledysk w studio, a w dniu uroczystości puściła ją zakochanym. 

 

 

 

Daria i Michał byli szczerze wzruszeni. Podobnie zareagowali zgromadzeni goście! Posłuchajcie covera „Córeczko” z repertuaru Moniki Urlik, w wykonaniu mamy panny młodej! 

 

 

 

Internauci nie byli w stanie powstrzymać łez. Film umieszczony w serwisie Youtube spotkał się z bardzo pozytywną reakcją użytkowników sieci. Oto niektóre komentarze: 

 

 

Wszelkie materialne prezenty są zwykłą marnością przy emocjach jakie są tu wyrażone… najpiękniejszy weselny film jaki udało mi się znaleźć na YouTube,

 

Najpiękniejszy prezent jaki można dostać od swojej mamy w tym dniu. Ogromne brawa za odwagę i wykonanie wcale nie łatwej piosenki,

 

Odtwarzam to po raz 25 raz i płaczę jak bóbr. Sama mam córkę w wieku 25 lat i tylko czekam jak powie ‚mamo wychodzę za mąż’…Pokłon dla mamy panny młodej:)

 

Źródło, zdjęcia: Youtube

Zobacz również: [VIDEO] Nie mogła pogodzić się z tym, że ożenił się z inną! Była dziewczyna wtargnęła na jego wesele i zaczęła go (…)!Komentarze