Marcelina Zawadzka jako panterka na plaży! (DUŻO ZDJĘĆ)

Ostatnie miesiące Miss Polonia 2011 nie należały do najprzyjemniejszych. Marcelina Zawadzka została oskarżona o wyłudzenia.

W efekcie prezenterka Pytania na Śniadanie została odsunięta od programu. Pomimo to Marcelina Zawadzka nie poddała się i zaczęła szukać motywacji do dalszych działań. Sądząc po jej wpisach na instagramie, celebrytka stała się znacznie bardziej duchową osobą.

Dziś też zamieściła wpis dotyczący życiowych wartości:

 

Przeczytałam gdzieś niedawno, że jest 5 najważniejszych rzeczy w życiu: Zdrowie, Miłość, Szczęście, Przyjaźń i Poczucie bezpieczeństwa.
Szczególnie w trudniejszych momentach życia, są nam wszystkie bardzo potrzebne i powinniśmy wtedy bardzo dbać aby żadnej z nich nam nie zabrakło.- napisała Marcelina Zawadzka.

 

Poinformowała, że to właśnie przyjaciele zabrali ją na wakacje.

 

Mam szczęście. Ogromne szczęcie. Moi przyjaciele zabrali mnie tam, gdzie pielęgnujemy każdego dnia każdą z tych rzeczy. Jestem szczęśliwa i kocham, jestem bezpieczna i zdrowa, i jestem wśród przyjaciół.

Dzieli mnie dzisiaj z Wami około 10tysiecy kilometrów i kilkanaście stopni Celsjusza😉dlatego też, postaram się wysyłać Wam trochę słońca, radości i szczęścia, bo dobro to jedyna rzecz która się mnoży gdy się je dzieli😍❤️

 

Dzięki temu możemy podziwiać Marcelinę Zawadzką w stroju z panterką, pląsającą w morzu. Fani celebrytki nie kryli podziwu:

 

A co to za syrena 🤭🥰

Mega klimaty. Super dziewczyna i piękne zdjęcia. Dobra energia aż bije z ekranu💪💪💪

Panterka 😍😍😍 – czytamy pod wpisem.

 

A jak Wam się podoba Marcelina jako panterka?

 

>>>Małgosia Socha pozuje w sweterku. Fani patrzą na coś zupełnie innego!

 

https://www.instagram.com/marcelina_zawadzka/
https://www.instagram.com/marcelina_zawadzka/
https://www.instagram.com/marcelina_zawadzka/
https://www.instagram.com/marcelina_zawadzka/
https://www.instagram.com/marcelina_zawadzka/


Komentarze