Marcelina Zawadzka już się nie kryje. To z NIMI pojechała do Meksyku!

Ostatnie miesiące dla Marceliny Zawadzkiej nie były łatwe. Po oskarżeniach o wyłudzenia podatkowe, została odsunięta od pracy w „Pytaniu na Śniadanie”.

I pomimo tego, że padało wiele dat powrotu prezenterki, to jednak Marcelina Zawadzka do tej pory nie pojawiła się w PnŚ. Na szczęście – jak twierdzi ona sama – ma wokół siebie wiernych przyjaciół. To właśnie z nimi tydzień temu wyjechała do Meksyku.

 

Mam szczęście. Ogromne szczęcie. Moi przyjaciele zabrali mnie tam, gdzie pielęgnujemy każdego dnia każdą z tych rzeczy [Zdrowie, Miłość, Szczęście, Przyjaźń i Poczucie bezpieczeństwa-przyp red]. Jestem szczęśliwa i kocham, jestem bezpieczna i zdrowa, i jestem wśród przyjaciół. – pisała Marcelina Zawadzka.

 

Prezenterka jednak nie informowała, z kim konkretnie przebywa. Jak się jednak okazuje, jej przyjaciele to osoby doskonale znane w show biznesie.

Tak się bowiem dziwnie składa, że w tym samym czasie i w tym samym hotelu (Hotel Panamera w Tulim) przebywa Natalia Siwiec z rodziną. Jest tam także Tomasz Włodarczyk, który podobno jest nowym ukochanym Marceli.

 

Zawadzka do tej pory nie potwierdzała, że to właśnie z nimi pojechała na wakacje. Dziś jednak zdradziło ją jedno ze zdjęć, jakie zamieściła (zobacz tutaj).

 

A czy Wy wiedzieliście, że Marcelina i Natalia się przyjaźnią?

 

>>>Rodzina Siwiec się powiększa. Natalia zostanie…!

 

https://www.instagram.com/marcelina_zawadzka/


Komentarze