Marcelina Zawadzka pochwaliła się zdjęciem w BIKINI. Skąpy strój prawie NIC nie zasłania!

Marcelina Zawadzka to była Miss Polonia, nie dziwi więc, że wciąż jest rozchwytywana jako modelka. Ostatnio znalazła chwilę czasu na urlop w Miami, ale nawet z wakacji pochwaliła się kilkoma zdjęciami. Jedno szczególnie mocno rozgrzało jej fanów. 

Marcelina Zawadzka jest prezenterką „Pytania na śniadanie” w TVP, oraz gra w serialu „Na sygnale”. Na swoim instagramie zgromadziła już ponad pół miliona fanów. Wszystko dzięki dużej aktywności w mediach społecznościowych – Marcelina chwali się na profilu nie tylko efektami swoich sesji zdjęciowych, ale też prywatnymi zdjęciami. Tak też stało się tym razem!

 

ZOBACZ TEŻ: Koronawirus. Okazuje się, że Chińczycy znowu KŁAMALI – nie żyje…

 

Marcelina Zawadzka wybrała się parę dni temu na Nowojorski Tydzień Mody, gdzie wzięła udział w wielu prestiżowych pokazach i wydarzeniach ze świata mody.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

#nyfw @oscardelarenta #fashionshow #ny #goldendress 🌙💛💫

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

 

Następnie gwiazda udała się na zasłużony odpoczynek na Florydę. W Miami Beach pochwaliła się zdjęciem w bardzo skąpym bikini. Zawadzka ewidentnie pracuje nad idealną opalenizną, a ta fotografia wyjątkowo przypadła do gustu jej fanom.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Good night 💤✨🌙🗺 or … good morning ☀️💥🌊🌎🦋 #miami #holiday #sunday #beach 😎 #lotsofkisses 💋🌊☀️

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

 

 

A Wy co powiecie na taką stylizację? Jedno jest pewne – lata lecą, a Miss Polonia z 2011 roku z roku na rok wygląda coraz lepiej!Komentarze