Marcelina Zawadzka pokazała chłopaka. Gorąca fotka!

Marcelina Zawadzka wyjechała do Meksyku z przyjaciółmi – Natalią Siwiec, Mariuszem Raduszewskim i ich córeczką Mią oraz ze swoim nowym chłopakiem.

Wyjazd do tanich nie należy. Za tygodniowy pobyt w hotelu, w którym zakwaterowała się paczka znajomych Marceliny Zawadzkiej trzeba zapłacić około 10 tysięcy złotych. Jak jednak widać, nie jest to problemem. Są ważniejsze rzeczy niż pieniądze! Tuż po przybyciu na miejsce Miss Polonia pisała:

 

Moi przyjaciele zabrali mnie tam, gdzie pielęgnujemy każdego dnia każdą z tych rzeczy [Zdrowie, Miłość, Szczęście, Przyjaźń i Poczucie bezpieczeństwa – przyp. red.]. Jestem szczęśliwa i kocham, jestem bezpieczna i zdrowa, i jestem wśród przyjaciół. (…)
Życzę Wam tak wspaniałych ludzi wokół siebie jakich ja mam.

 

A do tego wpisu dołączyła paczkę gorących zdjęć (zobacz tutaj). Dziś na profilu Marceliny Zawadzkiej pojawiła się kolejna seria zdjęć i wpis:

Przez całe życie biegniemy za czymś czego wcale nie będziemy potrzebować na ostatniej prostej 🙏👵🏻🌎🌙 Pomyśli o tym co sprawia Ci radość i przy kim czujesz się dobrze.
Dbaj o przyjaciół, o własne zdrowie i bliskich, odrzuć wszystko co przywołuje złe wspomnienia 💛

 

Na jednej z fotografii jest ona sama ze swoim nowym chłopakiem. Tomasz Włodarczyk już wcześniej pojawił się na profilu Natalii Siwiec (zobacz tutaj). Jednak sama Marcelina dopiero teraz zdecydowała się pokazać swojego partnera. Pasują do siebie?

 

Marcela i Tomasz Włodarczyk – https://www.instagram.com/marcelina_zawadzka/


Komentarze