Marcelina Ziętek w obiektywie Piotra Żyły! Zobacz JAK widzi ją polski skoczek!

Laureatka konkursów piękności i gwiazda serialu „19+”, Marcelina Ziętek już od dawna uznawana jest za partnerkę rozwiedzionego z Justyną, Piotra Żyły.

Do tej pory Marcelina Ziętek nie mówiła wprost o ich związku, choć na jej profilu sporo było aluzji. Młoda aktorka publikowała zdjęcia z wyjazdów z tajemniczym „kimś” i zawsze wyraźnie dawała do zrozumienia, że nie jest sama. Jej oraz Piotra Żyły fani i tak wiedzieli swoje.

 

niedawno zrobiła sobie grzywkę – https://www.instagram.com/marceepan/

 

Przełom nastąpił wczoraj wieczorem, gdy na profilu Piotra pojawiło się wspólne zdjęcie z Marceliną [zobacz tutaj]. Tym samym stało się jasne, to co podejrzewano od dawna – aktorka z serialu „19+” oraz skoczek są parą!

 

Po wczorajszych rewelacjach Piotra, przyszła pora na Marcelinę. Opublikowała ona swoje zdjęcie, leczy zrobione przez Piotra i  napisała:

 

Cudowny czas ❤️🏔🥰
Fot. @piotr_zyla_official 🤪😁🥰

 

Jak skoczek widzi swoją partnerkę? Uśmiechniętą, tańczącą, bawiącą się z psem czy jedzącą? Bo w takich ujęciach najczęściej Marcela pokazuje się na swoim profilu.

Otóż nie. Bo zdjęcie wykonane przez Piotra Żyłę, to fotografia niemal wprost z sypialni. Aktorka ma na głowie turban z ręcznika (być może po kąpieli), a zasłonięta jest jedynie kołdrą. Jest więc to zdjęcie „pościelowe” 🙂

 

w obiektywie Piotra – https://www.instagram.com/marceepan/

 

 Komentarze