Marcin Hakiel obrósł w piórka? CO powiedział na propozycję „Tańca z Gwiazdami”?!

39-letni Marcin Hakiel i Kasia Cichopek poznali się właśnie w programie „Taniec z Gwiazdami”, gdzie w 2005 roku Marcin był trenerem Katarzyny. Następnie tancerz pojawił się w jeszcze jednej edycji – w 2009 roku szkolił Dorotę Deląg.

W kolejnych latach Marcin Hakiel brał udział w różnych programach telewizyjnych jako tancerz lub choreograf, jednocześnie rozwijając własną szkołę tańca. Nie da się jednak ukryć, że to Kasia Cichopek była bardziej popularna i to ona grała pierwsze skrzypce.

Rozstanie pary w marcu 2022 r. paradoksalnie przysłużyło się Hakielowi, bo wyszedł z cienia żony. Stał się bardziej aktywny w social mediach, a jego posty są szeroko komentowane.

Nic więc dziwnego, że dostał propozycję udziału w „Tańcu z Gwiazdami”. Jak zareagował?

 

https://www.instagram.com/marcinhakiel/

 

Według informacji Super Expressu, Marcinowi zaproponowano pracę trenera tanecznego. On jednak negocjuje, by zostać jurorem!

 

„Marcin już w ubiegłym sezonie dostał propozycję powrotu do programu, a teraz ponownie chcą go ściągnąć. Proponują mu rolę tancerza, a dopiero w kolejnej edycji bycia jurorem. Marcin uznał jednak, że jest już nazbyt doświadczony, żeby tylko wywijać na parkiecie i zdecydowanie woli być jurorem„*

– twierdzi informator serwisu.

 

Jak widać, Hakiel obrósł w piórka i sięga wyżej niż „wywijanie na parkiecie”. Ciekawe, kogo miałby zastąpić w fotelu jurora?

 

>>>„Do głupich c**ek nie przychodzę.” Tak „kulturalnie” odmawia Paulina Smaszcz!

 

 

*cyt. se.pl

Komentarze