Marcin NAJMAN został wirtualnym wirusologiem. Oto jego teoria na temat koronawirusa

Marcin Najman słynie z kontrowersyjnych pomysłów i poglądów. Tym razem postanowił wypowiedzieć się na temat pandemii koronawirusa. 

Marcin Najman zdaje się uważać, że epidemia koronawirusa nie jest problemem aż tak dużym jak przedstawiają to media. Zdaniem byłego zawodnika sztuk walki media sztucznie rozdmuchują psychozę strachu:

 

„Zastanawiam się dlaczego codziennie podawane są nam wyłącznie liczby zakażonych i zmarłych na Korona Wirusa. Czy opiniotwórcze media mogłyby publikować również liczby zarażonych i zmarłych z powodu grypy czy też liczbę zmarłych na raka?”

– napisał Najman na swoim profilu na Facebook.

 

ZOBACZ TEŻ: Przebadali stare próbki. Koronawirus był w Europie już w GRUDNIU!

 

41-latek z Częstochowy podkreślił, że oczywiście nie twierdzi, że koronawirus nie istnieje. „Jest, tak samo jak wirus grypy” – napisał Najman.

 

Od samego początku uważam jednak, że korona wirus to wytwór człowieka, a jednocześnie ktoś nie mówi nam wszystkiego”

– stwierdził Najman.

 

 

W związku z postem na jego profilu rozpętała się dość gorąca dyskusja zwolenników i przeciwników tez zaprezentowanych przez Najmana. To nie pierwszy polski celebryta, który zabiera głos w sprawie. Ostatnio swoistego olśnienia i oświecenia doznała Dorota „Doda” Rabczewska, która po konsultacjach ze znajomymi lekarzami oraz po obejrzeniu kilku filmów na YouTube także stwierdziła, że z koronawirusem nie wszystko jest tak jak podają media.

 

ZOBACZ TEŻ: Doda PROSTO Z MOSTU rozprawia się z koronawirusemKomentarze