Margaret CHORA?! Jej znajoma ujawniła całą PRAWDĘ

Jakiś czas temu Margaret ogłosiła, iż zamierza wycofać się z show biznesu. Ostatnio jednak poinformowała, iż pracuje nad nową muzyką. Fanów zszokowały jej zdjęcia. Czy Margaret jest chora? Jej znajoma ujawniła całą prawdę!

 

Jakiś czas temu Małgorzata Jamroży znana bardziej jako Margaret poinformowała swoich fanów, że postanowiła odpocząć od show biznesu i muzyki. Ostatnio jednak w sieci pojawił się filmik ze studia. Na YouTube również można posłuchać najnowszą piosenkę pt. „Nowe Plemię” wraz z teledyskiem.

 

Niedawno jednak Margaret udostępniła krótki filmik, na którym widać piosenkarkę wyraźnie zmęczoną. Filmik wywołał burzę i mocno zmartwił fanów.

 

Jaka chudzinka.

-takie komentarze pojawiły się pod filmem.

 

Wideo jest już niestety niedostępne. Na temat stanu zdrowia postanowiła wypowiedzieć się znajoma artystki, by rozwiać wszelkie wątpliwości.

 

Ona jest teraz bardzo szczęśliwa. Wreszcie robi muzykę, którą chce. Pracuje, z kim chce, nie musi się stroić i jest zakochana. Bardziej się wyluzowała.

-powiedziała jej znajoma w rozmowie z portalem Pudelek.

 

Tez się martwiłam, ale serio z nią wszystko jak najbardziej ok! Wiem, że tak to wygląda, ale tak nie jest. Z tego co wiem, on ją bardzo wspiera, a muzycznie to dopiero prolog.

-dodała.

 

Do spekulacji postanowiła odnieść się sama piosenkarka. Nagrała piosenkę pt. Przebiśniegi, w której możemy usłyszeć:

 

Nie mam depresji. Tak gadają – wierz im albo wierz mi. Tych, co lubią robić halo, wabi prestiż. Wam się widzi stać pod ścianką, a mi niezbyt.

 

Piosenkę pt. „Przebiśniegi” możemy usłyszeć tutaj:

 

 

Z kolei piosenki pt. „Nowe plemię” wraz z teledyskiem można posłuchać tu:

 

Podobają Wam się najnowsze piosenki Margaret?

 

Źródło: pudelek.pl

Foto: zrzut ekranu/YouTubeKomentarze