Margaret najlepszym polskim artystą !!! Otrzymała……

W niedzielny wieczór odbyła się gala MTV EMA Awards, która ze względu na panującą pandemię miała charakter wirtualny.

Mimo pandemicznych obostrzeń, mogliśmy zobaczyć spore grono gwiazd showbiznesu. Na wirtualnej estradzie zaprezentowali się między innymi Little Mix, Yungbluda i inni. Tego dnia nie zapomni na pewno Margaret, która otrzymała nagrodę EMA w kategorii Najlepszy Polski Artysta. Nadmienić należy, że dla polskiej artystki jest to już czwarta nagroda.

Informacją podzieliła się ze swoimi fanami na instagramie pisząc:

Właśnie dowiedziałam się, że wygrałam MTV EMA dla Najlepszego Polskiego Artysty i jestem niesłychanie szczęśliwa i wzruszona. Chciałam podziękować moim fanom za to, że zawsze mnie wspierają. Jesteście najlepsi

Korzystając z okazji Margaret poinformowała o demonstracjach kobiet, które obecnie przetaczają się przez nasz kraj.  Na profilu piosenkarki możemy czytać:

Jako kobieta pochodząca z Polski, gdzie podstawowe prawa kobiet są nam odbierane, wygranie tej nagrody jest dla mnie symbolem tego, że mój głos ma znaczenie. Chciałabym, aby głosy wszystkich dzielnych Polek również miały znaczenie

Pozycja Margaret na europejskiej scenie muzycznej i liczne grono fanów może skutecznie nagłośnić postulaty kobiet demonstrujących w Polsce, ale czy wpłynie na decyzję polityków? Przekonamy się w najbliższej przyszłości.

 Komentarze