Marianna Schreiber pochwaliła się NAMIĘTNYM SYLWESTREM z mężem!

Marianna Schreiber chętnie chwali się rodzinnymi sprawami w sieci. Teraz celebrytka pokazała, w jaki sposób spędziła Sylwestra z mężem. Nie zabrakło na nim czułości.

Sylwestrowy nastrój

Marianna Schreiber zamieściła zdjęcie, na którym z czułością dotyka i całuje swojego męża, który jest politykiem Prawa i Sprawiedliwości. Łukasz Schreiber ma przymknięte oczy i chętnie poddaje się czułościom swojej znanej żony. Marianna Schreiber zamieściła też życzenia noworoczne. Napisała:

Życzę Wam, abyście nigdy nie musieli walczyć o zgodę na bycie sobą. Życzę, aby byli przy Was tylko szczerzy ludzie, którzy dobrze Wam życzą. Niech nigdy nie gaśnie w Was zapał do walki o godne życie.

Celebrytka miała na sobie czarną i błyszczącą kreację. Widać, że nastrój Sylwestra sprzyja małżonkom.

Twitter/ Marianna Schreiber

Co z tym kryzysem?

Przed Świętami Bożego Narodzeni Marianna Schreiber ubolewała, że nie została zaproszona przez rodzine męża do wigilijnego stołu. Wszystko przez poglądy polityczne. Rodzina męża związana jest z Prawem i Sprawiedliwością, a Marianna coraz śmielej krytykuje politykę rządu. Wiele osób przewiduje, że takie zachowanie niedoszłej „Top Model” może skończyć się nawet rozwodem. Jednak ostatnio Marianna Schreiber zapowiedziała, że żadnego rozwodu nie będzie. Czy czułe sylwestrowe zdjęcie celebrytki z mężem oznacza, że małżonkowie zażegnali kryzys? Wiele na to wskazuje.

Źródło: Twitter/ Marianna Schreiber

Zdjęcie: Twitter/Marianna Schrieber

Facebook/ Marianna Schreiber

 

Komentarze