Żona PIS-owskiego ministra dostała nieprzyjemną wiadomość: „Zeszmaciła się pani”

Marianna Schreiber ma 28 lat i jest żoną Łukasza Schreiber, członka Rady Ministrów.

We wrześniu 2021 r. Marianna Schreiber wywołała wielkie kontrowersje biorąc udział w programie „Top Model”. I nie chodziło tu tylko o kwestię tego, co przystoi żonie ministra, a co nie. Lecz o to, że pojawiła się w telewizji prezentującej poglądy przeciwne do tych, jakie ma partia rządząca.

 

https://www.instagram.com/marysiaschreiber/

 

Marianna Schreiber już na początkowym etapie odpadła z programu, jednak żona ministra potrafi wykorzystać swoją chwilową popularność. Chętnie się udziela w social mediach, prowadzi bloga oraz udziela wywiadów. Przyjęła też zaproszenie do programu Kuby Wojewódzkiego.

Show z jej udziałem zostanie wyemitowane 12 października 2021 r. a Marianna tak zapowiedziała swój występ:

 

U Kuby na kanapie jest tak świetna atmosfera, że cały stres w momencie wejścia zaczyna uciekać…😉
Uwielbiam ludzi z dystansem i poczuciem humoru, nawet jeżeli czasem jest to balansowanie na cienkiej granicy żartu. 😉

 

Jednak wielu osobom występ żony ministra wydaje się być zupełnie nie na miejscu. Od dawnego wykładowcy czy nauczyciela, pani Schreiber dostała hejterską wiadomośc:

 

TVN nigdy nie oglądam. I nie obejrzę we wtorek zeszmacenia się pani z Wojewódzkim. Wstyd mi za panią i wstyd, że panią znam. Hańba. A mąż minister to chyba papierowy mąż tylko. Wstydzę się, że panią uczyłem. Hańba. Zeszmaciła się pani. Nie pozdrawiam.

 

Marianna udostępniła treść sms-a na swoim instastrory. Jak widać, nie zamierza przejmować się takimi opiniami i będzie robić swoje.

 

https://www.instagram.com/marysiaschreiber/


Komentarze