Marieta Żukowska płakała! Jej 8-letnia córka Pola…

Marieta Żukowska na co dzień stroni od blasku fleszy.

Jak widać Marieta Żukowska podziela zdanie Ilony Łepkowskiej na temat eksponowania swojego życia prywatnego przez gwiazdy i celebtytów (zobacz TUTAJ).

 

Ale w końcu Marieta jest aktorką i to bardzo popularną. Oglądać ją mogliśmy w serialach takich jak Pierwsza Miłość czy M jak Miłość, a od 2005 w Barwach Szczęścia. Tak więc Żukowska nie może całkiem wyłączyć się z życia publicznego, jednak poszła ona swoją drogą.

 

Marieta Żukowska prowadzi na instargramie bardzo wysublimowany profil, który obserwuje ponad 220 tys. internautów. Aktorka zazwyczaj zamieszcza wystudiowane zdjęcia z lakonicznym komentarzem. Z rzadka pojawiają się bardziej prywatne wpisy, ale są i takie.

 

Ostatni dotyczy właśnie córki Poli. Przypomnijmy, że Pola Kasperska to córka Mariety oraz scenarzysty i reżysera Wojciecha Kasperskiego. Dziewczynka urodziła się 10 sierpnia 2012 roku, więc za kilka dni skończy 8 lat.

Marieta nie upublicznia wizerunku córki. Jeśli już pokazuje zdjęcia z dzieckiem, to Pola jest fotografowana tak, że nie widać jej twarzy. Jak choćby na tym zdjęciu z Lolą (córką aktorki Joanny Gleń):

 

Pola i Lola ……… rok temu ……… #przyjaźń

 

https://www.instagram.com/marietazukowska/

 

Teraz Marieta podzieliła się historią dotyczącą Poli. Z powodu córki, aktorka płakała.

 

Matka i córka ………. rozpiera mnie dziś duma ….. Pola skończyła obóz piłki nożnej -Sama chciała ona jedna i sami chłopcy …. płakałam na trybunie na meczu …… ach ….. życie jest piękne !!!!!!!

 

Domyślamy się, że były to łzy wzruszenia czy też szczęścia. Jak widać Pola wyrasta na niezależną dziewczynkę, brawo!

Polecamy: Allan Krupa zszokował Edytę Górniak. Zrobił TO na Instagramie!

 

Marieta i Pola – https://www.instagram.com/marietazukowska/

Komentarze