Wielka wpadka Pudelka! Serwis podał nieprawdziwą informację na temat Mariety Żukowskiej i Wojciecha Kasperskiego!

Serwis Pudelek w pogoni za sensacją, co jakiś czas zalicza informacyjne wpadki.

Tego typu sytuacje często kończą się procesami i stąd często plotkarski serwis Pudelek musi publikować przeprosiny.

 

https://www.instagram.com/marietazukowska/

 

Wczoraj portal podał sensacyjną wiadomość. Chodziło o to, że Marieta Żukowska i Wojciech Kasperski nie są już parą. Informator Pudelka miał podać, że przyczyną zerwania były pieniądze:

 

Od dawna mieli problemy w związku, ale z powodu pandemii ostatni rok był szczególnie trudny – wyjawia osoba z otoczenia aktorki. Partnerowi Mariety trudno było realizować jakiekolwiek projekty filmowe, bo w niepewnych czasach zamrożono źródła ich finansowania. Kariera Mariety z kolei nabrała rozpędu. Dostała rolę w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”, jest też gwiazdą „Barw szczęścia”. Od dawna zarabiała więcej niż jej partner*

 

screen Pudelek

 

I to wszystko mogłaby być prawdą, gdyby nie pewien szkopuł. Sama zainteresowana wydała oświadczenie – we własnym oraz Kasperskiego imieniu. Czytamy w nim między innymi o tym, że para rozstała się we wzajemnym porozumieniu i szacunku. Była też prośba o uszanowanie prywatności. Uwagę jednak zwraca zdanie:

 

Rozstaliśmy się ponad dwa lata temu.

 

https://www.instagram.com/marietazukowska/

 

Tym samym rewelacje Pudelka nijak się mają do rzeczywistości. Informator serwisu mówi bowiem o problemach w ciągu minionego roku, a Marieta potwierdza, że z Wojciechem Kasperskim rozstała się ponad dwa lata temu.

Tak więc nawet gdyby powodem rozstania faktycznie były pieniądze, to mimo wszystko nie zgadzają się daty.

 

 

 

*cyt. PudelekKomentarze