Marieta Żukowska zapozowała TOPLESS! Pokazała też… MUSZELKĘ!

Marieta Żukowska zawsze słynęła z odważnych sesji. Młoda aktorka tym razem udostępniła pikantne zdjęcia ze swoją muszelką. Fani wpadli w euforię.

Nowa instagramowa sesja wywołała lawinę komentarzy. Fani są zachwyceni figurą Żukowskiej i na każdym kroku podkreślają jej urodę. Oto co piszą:

„Powiedziano mi ze pokazałaś muszelkę, zajrzałem i się okazało że to prawda”

A sama aktorka napisała o sesji:

Dobranoccccccccccccc- nowy magazyn @glamourpoland już można czytać ,a w środku sesja ze mną robiona o świcie , kiedy cały świat spał ☁️☁️☁️☁️☁️☁️☁️☁️☁️ #paradise #freedom#ocean #zanzibar #zanzibarisland #beachlife #beachvibes #wildchild

Marieta Żukowska to aktorka znana między innymi z „Barwy szczęścia”, „M jak miłość”, „Słaba Płeć?”, „Pierwsza miłość” czy „Botoks”. Żukowska znana jest z kontrowersyjnych poczynań. Z początkiem roku postanowiała wybrać się na Zanzibar co spowodowało poślizg w produkcji serialu „Barwy Szczęścia”.

Została za to skrytykowana przez swoją koleżankę z branży aktorskiej Joannę Moro. Młoda aktorka jest bardzo popularna w social mediach. Jej instagramowe konto obserwuje ponad 230 tys. osób. Ostatnio w wywiadzie podkreśliła:

Uroda może przeminąć, ale piękno zostaje. Piękno się rozwija, jest zjawiskiem nieuchwytnym. Z wiekiem kobiety stają się jeszcze piękniejsze, uwolnione, silne

 

Źródło: Fakt

Zdjęcie: InstagramKomentarze