Mariusz Pudzianowski WŚCIEKŁY na FANA! Poszło o DZIECI!

Mariuszowi Pudzianowskiemu puściły nerwy, gdy przeczytał komentarz swojego fana w mediach społecznościowych. Strongman zareagował impulsywnie. Czy miał rację?

Aktywny Pudzian

Mariusz Pudzianowski jest niezwykle aktywny w swoich mediach społecznościowych. Pudzian właśnie w ten sposób utrzymuje kontakt ze swoimi fanami. Informuje ich na bieżąco czym się zajmuje zawodowo i prywatnie. Jednak nie po raz pierwszy zdarza się, że strongmanowi puszczają nerwy. Wszystko przez niewybredne komentarze internautów. Tak było też i tym razem. Gdy Mariusz Pudzianowski spotyka się z hejtem w sieci, nie szczędzi autorom niewybrednych komentarzy ostrych słów.

Facebook/Mariusz Pudzianowski

Co za komentarz!

Mariusza Pudzianowskiego zdenerwował komentarz jego fana. Ten poruszył temat dzieci i zrobił to w kontrowersyjny sposób. Tego strongman już wytrzymał. Komentarz internauty znalazł się pod materiałem video, w którym to Pudzian testuje potężny zbiornik. Materiał był reklamą jednej z firm. Internauta w swoim nieprzychylnym komentarzu nawiązał do życia prywatnego Pudziana. Konkretnie chodziło o posiadanie dzieci, a raczej ich brak. Ta zaczepka nie spodobała się Mariuszowi Pudzianowskiemu. Internauta napisał:

Bez kitu dziecko zrób, a nie test ulunga.

Mariusz Pudzianowski zareagował na ten komentarz. Odpisał:

Po co takie głupie gadanie uskuteczniasz i strugasz pawiana???

To już kolejny raz, gdy internauci w obcesowy sposób komentują brak rodziny i nieposiadanie  dzieci przez  Mariusza Pudzianowskiego. Czy przesadzają? Reakcja strongmana wskazuje na to, że tak jest. Pudzian walczy z takimi komentarzami.

Źródlo: Super Express

Zdjęcia: Facebook/Mariusz PudzianowskiKomentarze