Marta Kaczyńska pokazała pieska. Fani patrzyli na coś zupełnie innego!

Marta Kaczyńska to córka Lecha i Marii Kaczyńskich, zmarłych w katastrofie lotniczej w Smoleńsku w 2010 roku.

Z wykształcenia Marta Kaczyńska jest prawniczką, a od 2014 roku pracuje jako publicystka tygodnika Sieci.

Życie prywatne córki zmarłego Prezydenta jest dosyć skomplikowane, bo miała aż trzech mężów. Byli to: Piotr Smuniewski (w latach 2003–2007) Marcin Dubieniecki (w latach 2007–2016), a od 2018 jest w związku małżeńskim z Piotrem Zielińskim.
Marta ma trójkę dzieci: Ewę (ur. 2003) i Martynę Dubienieckie (ur. 2007) oraz Stanisława Lecha (ur.2018) z Piotrem Smuniewskim.

 

Marta Kaczyńska z jednej strony stroni od mediów, z drugiej, wzbudza spore zainteresowanie. Instagramowy profil Marty to przede wszystkim zdjęcia krajobrazów lub kwiatów. Z rzadka widać samą Kaczyńską lub jej rodzinę. A jeśli już to są to zdjęcie wykonane z oddali czy z tyłu.

 

Teraz Marta zamieściła fotografię swojego pupila. Na zdjęciu widać pieska, który był już bohaterem kilku innych zdjęć Kaczyńskiej. Tym razem zwierzak wyleguje się na kanapie i jest niemal schowany za poduszką.

 

piesek Marty – https://www.instagram.com/mmkaczynska/

 

Jednak to, na co patrzą fani, znajduje się w tle. Bowiem publikując zdjęcie pieska, Marta Kaczyńska pokazała też fragment swojego salonu. Widać tam szarą kanapę, ścianę w blado błękitnym odcieniu, białe drzwi i obraz Anny Zalewskiej. I to właśnie on zwraca uwagę internautów obserwujących profil Kaczyńskiej.

 

Anna Zalewska specjalizuje się w kubistycznych aktach i ten właśnie obraz nosi tytuł:

 

„Nie chciej burzyć drogi między starymi duszami”

 

 

Za dzieło Zalewskiej trzeba zapłacić ok. 5 tys. złotych. Jak sądzicie, czy warto?

Zobacz też: Smutek w rodzinie Marty Kaczyńskiej! Jej córka Martyna…

 

 

fot. https://www.facebook.com/marta.kaczynska.Komentarze