Marta Linkiewicz prawie NAGO! Ma TAM tatuaż! [FOTO]

Marta Linkiewicz to znana postać z internetu. Dla wielu jest synonimem patocelebrytki. Od samego początku swojej kariery, kobieta mocno szokuje wszystkich! Tym razem celebrytka pokazała swoje zdjęciem, na którym widać jest prawie nago!

 

Profil młodej celebrytki obserwuje na Instagramie 1,1 mln obserwatorów. Nic więc dziwnego, że to medium społecznościowe to dla niej spore pole do popisu. Tak było i tym razem. Marta Linkiewicz wstawiła na swój profil na Instragramie dosyć wyzywające i kontrowersyjne zdjęcie. Jest prawie nago!

 

 

 

 

 

 

Jej fani są mile zaskoczeni! Prawie nagie zdjęcie wywołało naprawdę wiele emocji. Internauci piszą: „Wyglądasz bosko!”, „Jesteś dla mnie wzorem, dzięki tobie i ja zaczęłam chodzić na siłownię i ogarniać swoje życie, dzięki”, „Jak dla mnie jesteś wzorem do naśladowania, pokazałaś, że wszystko jest możliwe, jeśli się chce”!

 

 

Młoda skandalistka przygotowuje się do kolejnej edycji Fame MMA, ale i tak najważniejsze dla niej to trzymanie formy i spędzanie czasu na siłowni. Przypomnijmy, że 22-latka sporo już schudła i wygląda zupełnie inaczej niż kiedy ją poznawaliśmy, kiedy chwaliła się seksem oralnym z członkami jakiegoś tam zespołu.

 

 

ZOBACZ TEŻ: Kuba Wojewódzki zostanie OJCEM! Informację potwierdziła Magda Gessler!

 

A Wam jak przypadło do gustu zdjęcie Marty Linkiewicz? Kuse majtki, ręka przysłaniająca biust i mnóstwo tatuaży to jedno z wielu szokujących jej zdjęć.Też sądzicie, że 22-letnia skandalistka to dobry materiał do naśladowania?

 

Źródło: Instagram

Komentarze