MARTYNIUK SKAZANY! Wiemy jaki dostał wyrok!

Syn sławnego piosenkarza, Daniel Martyniuk, usłyszał wyrok prawomocny w sądzie. Skazano go na 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata, ale to nie wszystko…

Daniel Martyniuk wzbudza wiele kontrowersji. Za swoje czyny usłyszał wyrok 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata, a dodatkowo 6-letni zakaz prowadzenia pojazdów. Czy to zakończy jego problemy z prawem?

Syn Zenka Martyniuka jest znany ze swoich konfliktów z policją i problemów z prawem. Tydzień temu stanął przed sądem, a jak przyznał w rozmowie z „Faktem” – żałuje źle podjętych decyzji i już by nie chciał wrócić do aresztu”

Oczywiście żałuję i nie polecam nikomu takich rzeczy, bo to głupota. A prawo jazdy jest bardzo potrzebne […] Wiadomo, że nie chciałbym trafić za kratki. Źle wspominam pobyt w areszcie, naprawdę źle. To nie jest miejsce dla mnie. Jest tam ciężko, to jest inny świat.

Mówił Daniel Martyniuk dla „Faktu”.

Onet podaje, że białostocki sąd skazał 32-letniego Daniela Martyniuka na 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata oraz zakazał mu prowadzenia pojazdów przez 6 lat. Dodatkowo został obciążony grzywną w wysokości 10 tys. zł!

Sąd nie przychylił się do wykonywania przez Daniela prac społecznych, gdyż syn Zenka Martyniuka już wcześniej odbywał „kary wolnościowe”. Zawieszenie wyroku wyjaśniono tym, że oskarżony przyznał się do winy i okazał skruchę.

Czy Daniel rzeczywiście się zmieni i znów będzie dumą gwiazdy disco-polo?

Źródło: radiozet.pl

Zobacz także: TAKĄ emeryturę otrzymuje Jolanta Kwaśniewska! KWOTA ZWALA Z NÓG!Komentarze