Martyniuk wystąpi w TVP! Za ile? SPADNIECIE z krzeseł! Ta kwota wyszła na JAW…

Zenon Martyniuk jest jedną z najbardziej znanych osób w Polsce. Mówi się o nim, że jest królem disco polo. Nie bez powodu, gdyż jego piosenki zna chyba każdy, a jego utwory wraz z teledyskami na YouTube odnotowują miliony wyświetleń. Kariera Martyniuka nie stoi w miejscu. Już niedługo wystąpi w TVP. Za ile? Będziecie w szoku!

Zenon Martyniuk to od wielu lat król disco polo. Jego utwory są bardzo popularne na YouTube. Teraz Martyniuk pojawi się na Sylwestrze 2020 w Telewizji Polskiej. Wszyscy zastanawiają się ile weźmie za koncert, tym bardziej, że w dobie pandemii koronawirusa zarobki spadły.

Portal Plotek poinformował ile dokładnie zgarnie muzyk disco polo!

ZOBACZ TAKŻE: DRAMAT Zenka Martyniuka! Nie wygląda to za dobrze…

Plotek poinformował, że Martyniuk otrzyma „tylko 50 tysięcy złotych.”

Telewidzowie kochają disco polo, a Zenka w szczególności (…) Szefostwo jest pewne, że w czasie występu Zenka będzie rekordowa oglądalność, stąd gwiazdorska stawka dla niego, 50 tysięcy złotych

-informuje Plotek.

Według tabloidu to jednak nie wszystko. Miller i grupa Boys za koncert ma otrzymać 35 tysięcy. Portal pisze jeszcze o Cleo znanej z hitu „My Słowianie”, do której ma trafić rzekomo 30 tysięcy złotych.

Co sądzicie na temat tych zarobków na Sylwestra w TVP? Myślicie, że takie zarobki są przesadą, czy raczej są one słuszne?Komentarze