Martyniuk zaatakował. Bezcenna odpowiedź Kamila Bednarka!

Kilka dni temu na profilu Martyniuka pojawiły się nagrania skierowane przeciwko piosenkarzowi i kompozytorowi z nurtu muzyki reggae – Kamila Bednarka.

Młody Martyniuk pokazał środkowy palec i powiedział:

 

Wrzuć to, zasrańcu Pudelku!

I pozdrawiam Bednarka – Fuck You!

 

Jakie zarzuty miał Daniel Martyniuk względem autora takich hitów jak „Chwile jak te”, „Możemy więcej”, „Jak długo jeszcze” czy „Bądź przy mnie”? Bardzo „poważne”, a mianowicie takie, że zdaniem Daniela, Kamil Bednarek nie wie, kim jest (więcej na ten temat TUTAJ).

 

Tak więc atak Daniela na Kamila Bednarka to prawdopodobnie znów jakiś „impuls” Maryniuka – video nagrane pod wpływem chwilowego nastroju.

 

Daniel wygraża Kamilowi – https://www.instagram.com/daniel.martyniuk.89/

 

Jak odniósł się to wypowiedzi Martyniuka sam Bednarek? Serwis Plejada poprosił o komentarz w tej sprawie i uzyskał wypowiedź menedżera wokalisty. Co powiedział?

 

Życzymy panu Danielowi dużo zdrówka, pomyślności i pogody ducha na co dzień. To jest nasz jedyny komentarz w tym temacie.

 

Jak widać Kamil Bednarek postanowił nie wdawać się w dyskusje z Danielem. Choć można się spodziewać, że i tak dyplomatyczna odpowiedź nie spodoba się młodemu Martyniukowi.

ZOBACZ TEŻ: Kasia Tusk założyła czarną chustkę na głowę. Wyjaśnienie jest zaskakujące!Komentarze