Gdzieś „pośrodku niczego”. Rogalska w telewizji przerzuca gnój!

53-letnia Marzena Rogalska, po odejściu z TVP skoncentrowała się na pracy w radiu i pisaniu książek. Później została jedną z prowadzących „Miasto Kobiet”, program jednak zdjęto z anteny.

Informując o zakończeniu pracy przy tym formacie, Marzena Rogalska sugerowała, że może dostać nowy program. I oto jest, a pierwszy odcinek nagrano „pośrodku niczego”.

 

screen https://www.instagram.com/marzena_rogalska/

 

Na nagraniu widać, jak Rogalska rozmawia z właścicielami gospodarstwa, pcha belę siana, a nawet przerzuca gnój.

 

Zabiorę Was w Beskid Niski – znajdziemy się „pośrodku niczego” 💁‍♀️ tak mówią o swoim miejscu do życia Dagmara & Grzegorz, których będziecie mieli przyjemność poznać.

 

Zapewniam, że będzie moc zachwytów i niejedno mocne zdziwienie!

– napisała.

 

Marzena Rogalska nowy program

 

Nowy program z Rogalską w roli gospodyni emitowany będzie w TVN Style od dziś (niedziela 23.04.2023 o godz. 16.30). Format nosi tytuł „Małe światy według Marzeny Rogalskiej”

 

Marzena Rogalska przemierzy Polskę w celu poznania niezwykłych rodzin. Pozna historię każdej z nich, pokaże jak wygląda ich codzienność, radości i problemy. Z wrodzonym wdziękiem zada trudne, a nawet intymne pytania. A wszystko po to, żebyśmy mogli poczuć się częścią ich niezwykłej przygody.

– podaje TVN Style.

 

Fani dziennikarki byli zachwyceni, że znów będą mogli oglądać ją w telewizji. Żałowali jednak, że nie ma już „Miasta Kobiet”.

 

„Małe światy według Marzeny Rogalskiej” zwiastun

 

Poniżej zwiastun programu oraz pierwszego odcinka.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marzena Rogalska (@marzena_rogalska)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marzena Rogalska (@marzena_rogalska)

Komentarze