Czy to jest marzenie feministek? Jak NAPRAWDĘ wygląda traktowanie KOBIET w ISLAMIE

Ugrupowania lewicowe twierdzą, że do szczególnych przypadków dyskryminacji kobiet dochodzi w Europie a konkretnie w Polsce. Kiedy prawica zabiera głos o złym traktowaniu kobiet w islamie, lewica od razu kontratakuje, biorąc na celownik nasz kraj.

Środowiska lewicowe ze szczególną uwagą przyglądają się państwom muzułmańskim, przy każdej okazji podawane są postępy, jakie zrobiono w procesie równo uprawnienia kobiet z mężczyznami w krajach bliskiego wschodu. Krokiem milowym w tej sprawie miała być nominacja kobiety Elham Aminzadeh na wiceprezydenta Iranu. Według kilku informacji decyzja ta została podjęta ze względu na krytykę ze strony organizacji kobiet i obrońców praw człowieka. Po tym, jak w rządzie Rouhaniego nie zasiadła żadna kobieta.

Dowodem na dyskryminację kobiet jest zdjęcie z nominacji Javada Zarifa na stanowiska szefa MSZ. Na konferencji prasowej zostały zmuszone do siedzenia na ziemi. Żaden mężczyzna nie zaoferował im miejsca, każdy zastanawiał się dlaczego. Niektórzy sugerowali, że usiadły tam z własnej woli, by lepiej widzieć przemawiającego.Komentarze