Masz kaca? Możesz go wyleczyć SAM za pomocą KROPLÓWKI

Masz kaca? Okazuje się, że wcale nie musisz cierpieć z tego powodu. Wystarczy, że udasz się do specjalnej placówki, która oferuje usługi związane z uzupełnieniem elektrolitów w organizmie.

Helth Service to coraz częściej występujące punkty w miastach, które oferują skutecznie pozbycie się kaca i dyskomfortu z nim związanego.

 

Główną usługą placówki są tak zwane terapie witaminowe, ponieważ dostarczają nie tylko witamin, ale także minerałów i innych naturalnych substancji. Zakres działań takich terapii obejmuje m.in: uzupłenianie niedoboru witamin, poprawę wydolności tlenowej oraz detoksykację organizmu.

 

„Gama takich terapii jest bardzo szeroka. Każdy pacjent jest inny i ma różnego rodzaju niedobory i deficyty. Najpierw prowadzimy diagnostykę laboratoryjną, którą także możemy wykonać u nas i konsultację lekarską, a następnie dobieramy odpowiednie składniki indywidualnie” – mówi Marcin Żak, właściciel sieci placówek Vigor Point, do której należy Health Service.

 

Health Service słynie z tzw. kroplówek na kaca. W ich składzie przeważnie znajduje się glukoza, witamina C oraz elektrolity. Tego typu rozwiązanie staje się coraz bardziej popularne w całej Polsce.

 

„Jesteśmy w stanie pomóc takiej osobie z syndromem „dnia wczorajszego”. Dzięki kroplówce stanie na nogi i doprowadzi organizm i psychikę do porządku” – tłumaczy Marcin Żak.

 

Jaka jest cena takiej kroplówki?

 

Kroplówki w Health Service kosztują od 90 zł do 300 zł. Jaki dodaje właściciel kroplówki powyżej 200 zł są już związane z konkretnymi procesami leczenia, detoksykacją lub wypełnianiem niedoborów.

 

 

Źródło:wkielcachinfo/pixabayKomentarze