Masz konto w TYM banku? Przygotuj się na niemałe problemy!

Największe banki  w Polsce ostrzegają o pracach modernizacyjncych przeprowadzanych w ten weekend. Mogą pojawić się problemy np. z płatnościami kartą. Aby uniknąć pozostania w weekend bez pieniędzy, najlepiej już dziś wypłaćcie gotówkę.

Problemy, które mogą się pojawić w ciągu weekendu to m.in.: brak dostępu do bankomatów, bankowości internetowej i mobilnej oraz problemy z płatnościami internetowymi. Poniżej przygotowaliśmy dla Was informacje jak będzie wyglądać to w poszczególnych bankach:

Santander Bank ostrzega: ,,W piątek od godziny 23.00 do godziny 7.00 w sobotę niedostępne będą: bankowość internetowa, aplikacja mobilna, płatności mobilne oraz przelewy zwykłe. W godzinach 22.00-7.00 nie będzie można skorzystać z BLIKA. Ponadto, w nocy z sobotę na niedzielę, w godzinach 2.00-6.00, nie będą działały bankomaty”

Pekao: W związku z planowanymi pracami informatycznymi w nocy z niedzieli na poniedziałek, w godzinach od 1.15 do 3.45, nie będzie możliwe posługiwanie się kartami debetowymi, korzystanie z bankomatów oraz wystąpią ograniczenia w funkcjonowaniu aplikacji PeoPay.

Getin Bank: W związku z planowanymi pracami konserwacyjnymi w nocy z piątku na sobotę, w godzinach 00.00 do 3.10, nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej.

Nest Bank: W niedzielę, w godzinach 2.00-6.00, mogą wystąpić utrudnienia w realizacji płatności kartą w internecie.

Ing Bank Śląski: W nocy z soboty na niedzielę, od 0.00 do 5.00 będą przeprowadzane prace serwisowe. W tym czasie klienci będą mieli ograniczony dostęp do m.in.: bankomatów i wpłatomatów, systemu bankowości internetowej, oraz aplikacji mobilnej Moje ING.

 Komentarze