Masz taki banknot w portfelu? Za chwilę sprzedasz go 40 razy drożej! A wartość ciągle rośnie!

Co sprawia, że pieniądze stają się więcej warte niż ich nominał? Przede wszystkim muszą być produkowane bardzo rzadko. To jednak niejedyny powód! Jeżeli masz taki banknot w portfelu to za chwilę będziesz mógł sprzedać go 40 razy drożej! Co najważniejsze jego wartość ciągle rośnie!

Chodzi o pieniądze kolekcjonerskie, którymi możemy płacić w sklepach, a niejednokrotnie nie mamy pojęcia o ich prawdziwej wartości! Za wyjątkowością takiego banknotu przemawia fakt, że nie są wypuszczane na rynek w zbyt dużej ilości. Jeżeli masz taki banknot w portfelu lepiej to sprawdź, ponieważ możesz stać się prawdziwym szczęśliwcem. Chodzi o banknoty wydrukowane przez Euro Souvenir o nominale 0! I to wcale nie jest żart, ponieważ pieniądze takie mają nadrukowany wizerunek ważnej osoby, bądź przedmiotu związanego z jakimś krajem Unii Europejskiej. Teraz przyszła kolej na Polskę i …!

 

 

ZOBACZ:Oszukała tysiące osób kłamiąc, że cierpi na nowotwór! Pieniądze wydała na (…)!

 

 

Zygmunta III Wazę stojącego majestatycznie na kolumnie przed Zamkiem Królewskim w Warszawie. O tym, że jest to postać ważna dla historii naszego kraju chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć. Król przeniósł stolicę Polski z Krakowa do Warszawy, która pozostaje nią do dziś. Banknot możemy kupić w cenie 25 złotych. Co najważniejsze nabywca ma stuprocentową pewność, że jego wartość wzrośnie, ponieważ na rynek wypuszczono zaledwie 5000 takich banknotów. Na obecną chwilę wydane w listopadzie pieniądze można nabyć jedynie w internecie i to za niemałą sumkę. Na ten moment ich ceny wahają się do 200 do 1000 złotych za sztukę!

 

 

 

źródła: lelum.pl, foto: pixabay.com

 

 Komentarze