Masz wątpliwości? Po tym poznasz, że twój mąż cię zdradza!

Masz wątpliwości? Po tym poznasz, że twój mąż cię zdradza! Zdrada to najgorsza rzecz, która może doprowadzić do rozpadu związku małżeńskiego. Pewna Brytyjka zdecydowała się opowiedzieć o sygnałach, na które powinna zwracać uwagę płeć piękna. Jak rozpoznać, że mąż nie dochowuje ci wierności?

 

Masz wątpliwości? Po tym poznasz, że twój mąż cię zdradza!

Clare Oke-Smith to 29-latka pochodząca z Wielkiej Brytanii. Postanowiła przestrzec inne kobiety przed związkami z żonatymi mężczyznami. Ujawniła również, jak zachowują się mężczyźni zdradzający swoją partnerkę.

Kobieta w rozmowie z dziennikarzami „The Sun” ujawniła szczegóły ze swojego poprzedniego związku. Była w relacji z mężczyzną, który zapewniał, że od dłuższego czasu pozostaje w separacji z żoną. Oke mu zaufała, jednak niedługo później wyszły na jaw szokujące fakty.

 

Okłamał żonę, że jest… w delegacji. 

Partner Clare Jeremy przyjechał do niej na dwa tygodnie, a swoją żonę (z którą wcale nie był w separacji) zapewnił o tym, że jest zmuszony jechać w delegację. Obsypywał Clare prezentami, kupował jej kwiaty, wydawał mnóstwo pieniędzy na randki z kochanką. Żona nie miała pojęcia, że mężczyzna ma kogoś na boku. Clare zaczęła być podejrzliwa, gdy mężczyzna zabronił dzwonić do siebie w godzinach porannych i popołudniowych. Dzwonił do niej wyłącznie w nocy.

 

Relacja zakończyła się, gdy do dziewczyny zadzwoniła żona Jeremy’ego. Zaczęła na nią krzyczeć i prosiła, by ta trzymała się z daleka od ich rodziny. Clare postanowiła już nigdy więcej nie wchodzić w relacje z „trudnymi” mężczyznami. Ma również rady dla wszystkich kobiet.

Jak rozpoznać, że twój mąż cię zdradza? 

  1. Mąż zaczął chodzić spać później niż zazwyczaj.
  2. Z konta bankowego znikają pieniądze, mężczyzna tłumaczy się, jednak jego tłumaczenia nie mają ładu, ani składu.
  3. Zmiana gustu, nowy sposób ubierania się, słuchanie nowej muzyki – to powinno dać ci do myślenia.
  4. Partner ukrywa telefon, zmienił hasło do komputera.
  5. Zaczął dbać o swój wygląd, zapisał się na siłownię, wydaje więcej na swoje potrzeby – to również powinno cię zaniepokoić, w szczególności, jeśli dotychczas tego nie robił.
  6. Twój mąż przestał się tobą interesować, nie ma ochoty na seks, jest oziębły – to jedne z najważniejszych sygnałów! 

Zobacz: NETFLIX: nowości i kontynuacje klasyków! Co nowego w 2020?

Zdjęcie: Pixabay

 Komentarze