Kacperek z „Rodzinka.pl” ma dziewczynę?! Zobacz, z KIM się całuje!

Kacperek z serialu  „Rodzinka.pl” czyli Mateusz Pawłowski, w czerwcu 2022 r,. skończył 18 lat. W słynnym serialu grał w latach 2011 – 2020.

Widzowie zapamiętali Mateusza Pawłowskiego jako słodkiego chłopca, który od czasu do czasu dawał cięte riposty. Tymczasem „Kacperek” jest już dorosły i do sieci właśnie trafił filmik z jego udziałem.

 

https://www.instagram.com/mateopawlowski/

 

Po tym jak zakończono zdjęcia do serialu „Rodzinka.pl”, Mateusz Pawłowski postanowił zrobić sobie przerwę. Jak mówił w jednym z wywiadów, przez pracę na planie od dziecka, właściwie nie wiedział, co jest jego pasją i co chciałby robić. Tak więc skupił się teraz na zwykłym życiu.

 

I jak widać, jednym z jego elementów jest znalezienie sobie dziewczyny. Na profilu Kornelii pojawiło się nagranie z Mateuszem.

Sądząc po kreacjach, nagranie prawdopodobnie jest ze studniówki. Dziewczyna jest bowiem ubrana w srebrzystą, wieczorową suknię, a Mateusz w czarny garnitur z muszką.

Para pozuje do lecącej w tle piosenki, po czym się całuje w usta. Skoro więc „Kacperek” z serialu „Rodzinka.pl” zgodził się, by takie nagranie pojawiło się na Tit Toku to pewnie coś łączy go z Kornelią.

 

>>>Agata Młynarska oburzona cenami. Aż TYLE zapłaciła za naleśnika?!

 

https://www.tiktok.com/@milfpl

 

https://www.tiktok.com/@milfpl

 

https://www.tiktok.com/@milfpl/video/7196664470792391942

Komentarze