Matka chce ZMIENIĆ synowi PŁEĆ! Ojciec się buntuje! Czeka go WIĘZIENIE?

Matka 9-letniego Jamesa Youngera z Teksasu stwierdziła, że jej syn jest dziewczynką. Kobieta chce zmienić chłopcu płeć. Na taką zmianę nie zgadza się ojciec Jamesa. Czy trafi on do więzienia?

Chłopiec czy dziewczynka?

Sąd w Teksasie ma rozpatrzyć wniosek matki o przyznanie pełnych praw rodzicielskich. Kobieta chce zmienić 9-letniemu synowi płeć. Tym samym chce sama decydować o tym, czy jej syn będzie chłopcem czy dziewczynką. Na to kategorycznie nie zgadza się ojciec chłopca. Mężczyzna przed sądem walczy o zachowanie płciowej integralności. Chce, żeby jego syn pozostał nadal chłopcem. Jeff Younger sprawę nagłaśnia w mediach społecznościowych. Na razie udało mu się nie dopuścić do chemicznej kastracji synka. A o to zabiega usilnie matka 9-latka.

Save James

Ojciec chłopca założył na Facebook’u konto „Save James”. Na nim na bieżąco informuje o sprawie. Z profilu dowiadujemy się o tysiącach podobnych przypadków. Rodzice dzieci chcą poddać je operacji zmiany płci. Dorośli chcą przeprowadzać na dzieciach eksperymenty medyczne, które wynikają ponoć z zaburzeń tożsamości płciowej ich dzieci. Problem pojawia się, gdy na taką operację nie zgadza się jedno z rodziców.

Facebook/Save James

Walka przed sądem

Rodzice 9-letniego Jamesa są po rozwodzie. Zarówno matka jak i ojciec mają prawa do opieki nad synkiem. Sprawują tę opiekę po połowie. Jednak mimo to sąd przychylił się do wniosku matki o decydowaniu o światopoglądzie syna. Tym samym ojciec chłopca ma ograniczone możliwości o decydowaniu o jego przyszłości i o tym jak będzie wyglądało jego życie. Zmiany przecież będą praktycznie nieodwracalne. Ojciec Jamesa toczy przed sądem nierówną walkę. Mężczyźnie grozi kara grzywny, a nawet kara więzienia, gdy nie zastosuje się do postanowienia sądu w razie decyzji o zgodzie na zmianę płci chłopca.

Facebook/Save James

Pójdzie do więzienia?

Jeff Younger zapewnia, że jest gotów trafić do więzienia, by powstrzymać plany byłej żony dotyczące zmiany płci ich dziecka. Dziś sąd w Teksasie ma rozpatrzyć wniosek kobiety o przyznanie jej pełnych praw rodzicielskich. To da jej samodzielność w decyzji o zmianie płci syna. Ojciec chłopca walczy też o to, by w stanie Teksas wprowadzić bezwzględny zakaz przeprowadzania podobnych eksperymentów medycznych na dzieciach.

Źródło: Do Rzeczy

Zdjęcia: Facebook/Save JamesKomentarze