Matka i córka wydały fortunę na operacje plastyczne! Kobiety chcą wyglądać jak ich ulubiona aktorka!

39-letnia Georginia Clarke i jej 21-letnia córka Kyala Morris z Wielkiej Brytanii od zawsze chciały wyglądać jak ich ulubiona aktorka, Katie Price. Miały im w tym pomóc operacje plastyczne, na które wydały już blisko 300 tysięcy funtów. Rezultat jaki uzyskały okazał się odwrotny do zamierzonego!

Brytyjki od dawna marzyły by wyglądać jak ktoś sławny. Kyala i jej mama Georginia uwielbiały brytyjską celebrytkę Katie Price. Kontrowersyjna gwiazdka była dla nich ideałem kobiecości dlatego postanowiły wydać fortunę na operacje plastyczne, by wyglądać tak jak ona. Czy im się to udało? Raczej nie, według opinii znajomych 39-latka i jej 21-letnia córka oszpeciły się i wyglądają groteskowo. W ich przypadku wszystko zaczęło się od operacji powiększenia ust, które miały być olbrzymie!

 

Obie panie przyznają, że pieniądze wydane na zabiegi uczciwie zarobiły. Kayla odkąd skończyła 18 lat porzuciła edukację i zaczęła pracować w nocnym klubie jako striptizerka. Dzięki zdobytej gotówce mogła modyfikować swoje ciało i upodabniać się do ukochanej aktorki. Georginia miała trochę mniejsze ambicje i znalazła sobie bogatego sponsora. 50-letni mężczyzna miał fundować jej operację. Kobiety nie widzą w tym nic złego, są z siebie dumne i mocno się wspierają. Do tej pory panie zapłaciły za zabiegi blisko 300 tysięcy funtów. Obie wierzą, że kiedyś będą wyglądać jak Katie Price. Efekt jaki do tej pory uzyskały oceńcie sami.

https://www.instagram.com/p/B5I5Y9VDY5r/

 

ZOBACZ TAKŻE:22-latka 15 razy przeprowadziła operację powiększenia ust. Zobacz, jak teraz wygląda

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto youtube.com, instagram.com, wideo youtube.comKomentarze