Matka jak z horroru: odgryzła wargę płaczącej córce! Mała wkrótce zmarła

matka odgryzła jej wargę

Nie da się zrozumieć bestialstwa, które rodzice wykazują względem własnych dzieci. To co spotkało 6-letnią Katję Spesivtsevą z Rosji jest już zupełnie nie do wyobrażenia. Jej matka przez wiele lat znęcała się nad nią, a którejś nocy, gdy dziecko płakało, po prostu odgryzła jej wargę!

 

Katja cierpiała na porażenie mózgowe. Z tego powodu wymagała troskliwej i specjalistycznej opieki, której matka nie zamierzała jej dać. 33-letnia Ludmiła wielokrotnie biła Katję. Jednak tej nocy obudził się w niej prawdziwy potwór.

 

Gdy Katja zaczęła płakać, Ludmiła wpadła w szał. Pobiła dziewczynkę i odgryzła jej całą dolną wargę! Dziecko przez kilka dni niewyobrażalnie cierpiało, bo kobieta nie wezwała od razu lekarza. Gdy wreszcie dziewczynka trafiła do szpitala, lekarze odkryli o niej straszną prawdę.

 

Katja nie tylko miała odgryzioną wargę, ale znaleziono ślady, że matka próbowała odgryźć jej także nos! Całe jej ciało pokrywały ślady po starszych i nowszych przykładach znęcania się. Dziewczynka wymagała długotrwałej hospitalizacji, gdyż zdiagnozowano u niej wiele chorób, które nigdy nie były leczone.

 

Ludmiła trafiła na 4 lata do więzienia i straciła prawa rodzicielskie. Zaś Katję adoptowała Anna Makarowa-Bespalowa, która wraz z rodziną zapewniła jej wspaniały ostatni rok życia. Zaledwie rok, bo dziewczynka zmarła z powodu niewydolności serca. Ale dobrze że chociaż w końcówce swojego smutnego żywotna dostała odrobinę ciepła i miłości.

 

fakt.pl/ foto: malek/ru Komentarze