Matka nagrywała córeczki! Kilka chwil później jedno z dzieci już nie żyło!

W przerażający sposób zakończył się spacer na jaki wybrała się matka ze swoimi dwiema córeczkami. Kobieta cały czas szła za dziewczynkami i nagrywała je telefonem. Kilka chwil później, kiedy dzieci znalazły się na moście stało się coś przerażającego!

Do tragedii doszło 1 grudnia w miejscowości Sabah w Malezji. W niedzielne popołudnie matka wybrała się ze swoimi córeczkami na spacer. Kobieta nagrywała poczynania dziewczynek telefonem komórkowym. Wtedy nie spodziewała się, że nagra moment śmierci jednej z nich! Dziewczynki przechodziły przez wieżowiec Jalan Bundusan. Chcąc przedostać się na jego drugą część musiały pokonać most znajdujący się na wysokości piątego piętra. Później okazało się, że konstrukcja nie jest do końca wybudowana, brakowało w niej jednej szczeliny.

 

 

ZOBACZ:Zobacz przerażające nagranie! W trakcie jazdy na autostradzie, kobieta spadła z motocykla…

 

 

Siostrzyczki weszły na most i w pewnym momencie młodsza w nich wpadła w szczelinę i runęła w dół. Dziewczynka nie miała żadnych szans na przeżycie i zginęła na miejscu. Matka, która początkowo została oskarżona o niedopilnowanie swoich dzieci szybko zdementowała nieprawdziwe informacje. Jako dowód przekazała policji film, na którym widać moment śmierci młodszej z dziewczynek. Ostatecznie odpowiedzialność za tragedię spadła na administratora budynku, który nie zabezpieczył  niebezpiecznego miejsca zdając sobie sprawę z poważnego zagrożenia. Po tragedii do jakiej doszło most został zamknięty.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Na kobietę i JEJ DZIECKO SPADŁA ogromna GAŁĄŹ. Finał historii jest zaskakujący!

 

źródła: o2.pl, foto pixabay.com

 

 

 

 

 

 

 

 Komentarze