Matka zrujnowała życie swojej córce! Zaszła w ciąże z jej (…)!

matka zrujnowała

34-letnia dziś Lauren Wall po 10 latach od szokujących wydarzeń w końcu postanowiła opowiedzieć o swoim dramacie. Matka zrujnowała jej życie i zniszczyła małżeństwo po tym jak wdała się w romans z jej mężem i zaszła z nim w ciążę. Ostatecznie mąż Lauren porzucił ją i poślubił jej matkę!

Kobieta w rozmowie z brytyjskimi dziennikarzami powiedziała, że to co ją spotkało było jej życiowym dramatem. Osoby, którym bezgranicznie ufała doprowadziły ją na skraj załamania nerwowego i porzuciły na pastwę losu. Lauren Wall była wtedy zaledwie dwa miesiące po ślubie ze swoim mężem, z którym miała kilkumiesięczną córeczkę. Kiedy młoda kobieta urodziła mężczyzna wdał się w romans z jej matką i spłodził z nią dziecko. Matka zrujnowała życie swojej córki, a później jak gdyby nigdy nic się nie stało wyszła za jej partnera!

ZOBACZ:Pokazała, jak wygląda jej brzuch po CZTERECH ciążach! Internautki są jej wdzięczne…

 

Brytyjka przyznała, że w ogóle nie miała pojęcia o romansie. 34-latka twierdzi, że jej mama zawsze dogadywała się z jej byłym mężem jednak nic nie wskazywało na to, że coś przed nią ukrywają. Prawda wyszła na jaw dopiero po jakimś czasie, jej mąż zaczął dziwnie się zachowywać i nie pozwalał dotykać telefonu. Kiedy o nim zapomniał Lauren odkryła przerażającą prawdę. Ostatecznie mąż rozwiódł się z nią, oddał ślubną obrączkę i wyprowadził z domu zostawiając ją z maleńkim dzieckiem. Od tamtej pory mężczyzna mieszka z jej matką i nie utrzymuje z nią żadnego kontaktu.

 

 

 

źródła: mirror.co.uk, foto: youtube.comKomentarze